Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Te bolond vagy ember, kezeltesd magad.

Unicreditről van valakinek infója?

Nincs Wallet kompatibilitasi badge-e app storeban, nem valószínű hogy elindulna mostanában

Szerintem nem kell, hogy az app kompatibilis legyen. Simán be lehet szkennelni a kártyát a Walletban és az elég is. Nem kell app hozzá, csak az is egy opció.

Meg amúgy is 19-e az vasárnap. Nem hiszem hogy hétvégére terveznék mikor amúgy se dolgoznak olyankor a bankokban…

Ma voltam bent a Raiffeisennél és mikor rákérdeztem, hogy várható-e, hogy még az évben lesz valami, akkor elkezdett össze-vissza beszélni és nem is tagadta, szóval csak nagyon tagadnak, még sem annyira reménytelen a helyzet.

Szlovákiában nem tudni esetelg mikor érkezik ? Kódokból mivel az mBank nál ott van a wallet support ,2 banknál vettem észre és kb 1 honapja adtak ki reklámot

Sziasztok!

Ha a feleségemnek 5S-e van, a Watch-án tudja majd használni az apple pay-t?

Köszi!

ha apple pay-el fizetek 5000 ft felett, kérni fogja a bankkártya pinkódját ugyanúgy mint paypass-os bankkártyánál?

elvileg igen, csak akkor nyilván a Watch appban kell majd beállítani.

Igen, a fizetés menete nem változik, lényegében a bankkártya “beköltözik” a telefonba.

Már Szegeden is

Ez nem olyan biztos. A Simple mobilfizetésnél nem kell például, mivel ott a telefon feloldásával már azonosítod magad. Szerintem ugyanígy az Apple pay esetén se fogja kérni, mivel kell hozzá az ujjlenyomatod/arcod.

Sziasztok,

A K&H- tól kaptam e-mailben:

A K&H Bank folyamatosan figyeli a piaci trendeket és az ügyféligények változását, fejlődését is. Szolgáltatásainkat is ezen változások figyelembe vételével fejlesztjük, hogy ügyfeleinek innovatív, gyors, könnyű és gördülékeny, igényeiknek megfelelő kiszolgálást biztosíthassunk. Ezek alapján járunk el az Apple Pay rendszer bevezetésével kapcsolatban is, ennek időpontjáról a későbbiekben tájékoztatjuk a nyilvánosságot.

Elég sablon szöveg, de én reménykedem!

Meg sohasem kellett PIN kodot hasznalnom, pedig 2 zsemletol a tobb heti szalloda dijan at, autoberlestol kezdve, macbook pron at, mindent fizettem mar Apple Pay hasznalataval.

Vásárlási Limit Apple Pay esetén!

Alapjában véve 5.000Ft felett kéri a PIN kódot, ahogy azt az érintésmentes vásárlásoknál megszokhattuk. Egyes országokban, például az USA-ban ez kikapcsolható, tehát akár több milliót is fizethetsz vele PIN kód nélkül.

Nekem például USA kártyánál nem kér UK kártyánál kér X összeg felett.

Gondolom ez beállítható lesz az adott banknál.

Watch esetén érintés után feldobja a billentyűket, mint pl. amikor jelkódot kér?

mármint? a PIN kódot a terminálon kell megadod, ahogyan azt fizikai kártya esetén is tennéd.

Igen, közben rájöttem mekkora balgaságot kérdeztem :joy: Köszi :blush:

1 kedvelés