Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Sajnos a Budapest Bank ügyfeleknek érik a bank váltás:


:worried:

Már ne is haragudjon meg senki ezért, de ha nekem egy bank a fb-on válaszolna másnap keresnék másik bankot. Ez kb az a kategória amikor egy céges email nem saját domaines, az komolytalan.
Tehát egy banktól minimum elvárom, hogy email-t küldjön és ne mindenféle közösségi portálon kommunikáljon, még akkor is ha esetleg ott kapta a kérdést.

Szerintem ezzel csak te vagy így. A Facebook is az ügyfélszolgálat része, ha tetszik, ha nem. Teljesen evidens, hogy ha ott érkezik a kérdés, akkor ott is válaszolják meg. Mivel ez sokakat érdekelhet, így látják a többiek is, nekik nem kell külön valaszolgatni. Arról nem is beszélve, hogy hogy küldene emailben választ egy Facebookon érkezett kérdésre, ha nem tudja a felhasználó email címét? Jó hogy nem már ajánlott levélben válaszoljanak :grinning:

3 kedvelés

Otp bank kezdőfelülete. Talán az Apple Pay-es frissítés miatt.

1 kedvelés

A wallet / kártya hozzáadásnál, visa és mastercard logok váltogatják egymást. Ebből gondolom hogy visa is játszik.

Biztosan lesz Visa is, maximum később… lásd CIB Bank

Ja, csak és kizárólag én gondolom ha egy bank fb-ozik akkor az komolytalan. De azért ugye nem baj ha én ezt így gondolom?

Nem komolytalan
Hozzátartozik a közösségi media is az ügyfélszolgálathoz

2 kedvelés

azok szerintem csak szimpla illusztrációk

Azért még nekem nem kell fekete autóval járnom, mert sokaknak az “autó színe fekete” .

Nem, nem kell

ha tetszik, ha nem, a közösségi oldalak már mondhatni az iwiw óta szerves részét képezik a kommunikációnak. az email alapú kommunikáció egyébként könnyebben hamisítható, mint amikor egy hivatalos facebook oldalon keresztül váltasz üzenetet az adott céggel.

1 kedvelés

Semmi gond nincs azzal ha így gondolod, szíved joga, de attól még nem ez a common sense

Ez elég baj, a nagyobb, hogy szinte már csak azon kommunikálnak még néha egy asztalnál ülve is.
A “legszebb kép” amikor a fiatalok ránézésre egy pár egymás helyett a közösségit nyomják pl a buszmegállóban, stb. Sokan közülük és nem akarok általánosítani, akinek nem inge vegyen fel pólót, de beszélgetni nem tudnak, az ismerkedés is csak piával megy v a neten.
Persze nem baj hogy vannak ilyen közösségi mediumok, csak átestek a túloldalára sokan annak a lónak

ennek semmi köze az Apple Pay-hez, és totálisan felesleges ezen pörögni, nem fogod tudni megváltoztatni és nem is kapcsolódik a témához. maradjunk a témánál.

3 kedvelés

Ez így is van. Sorry!

Egész biztosan lesz Visa is. Valamikor. Induláskor biztosan nem. Bankfüggő, hogy hol van engedélyezve. Nagy valószínűséggel a CIBnél induláskor csak Visa lesz, MC nem

Nem lehet hogy ez lesz az? május 19.-e 1:00?

19-e amúgy helyesen, de lehetséges, ja.

1 kedvelés

nem. 21-ére hirdettek sajtótájékoztatót. annál hamarabb nem lesz.