Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Sziasztok! Már feltették előttem a kérdést, de azt hiszem nem jött rá válasz, úgyhogy megkérdezem én is. Hogy számíthatok az :green_apple:Pay release-re? Lesz majd egy iOS update amit telepítenem kell, vagy csak megjelenik a “+” gomb a Walletban? (Jailbreak okok miatt kérdezem, iOS 12.1.4-en vagyok :wink:)

Nem kell frissíteni semmit, csak meg fog jelenni Walletben a hozzáadás lehetősége

Ebben igazad van. Ettől még furcsa, hogy Luxembourgban volt bejelentés márciusban, itthon pedig nem… Bízzunk benne, hogy a május 17-i dátum nem csak egy bevezetési reklámkampány kezdete lesz, hanem valóban bekapcsolják a szolgáltatst.

Németben aznap reggel megjelent az Add ikon a legtöbb embernél, de nekem például csak újraindítás után jelent meg (német régióval természetesen). De frissíteni nem kellett semmit.

Ausztriában állítólag reggel 6 körültől lehetett hozzáadni a kártyákat, én ezt fél 8-kor tettem meg - sikeresen.

1 kedvelés

Tényleg gyanúsan nagy a csend az OTP háza táján. Se egy FAQ oldal, se egy hír/promó. Az egyetlen ami van/volt az az óriás plakát.

Ma abból a plakátból több buszmegállóban is láttam.

2 kedvelés

Nem is akarják tartai a szájukat, sőt! Reklámozzák :slight_smile:

Meglehetősen magas szintről származó Rafis infó: reméljük év végéig (kb. fél év) mi is indulni tudunk… :crossed_fingers:t2::crossed_fingers:t2::crossed_fingers:t2:

1 kedvelés

Kiváncsi leszek, hogy mennyi elszívó ereje lesz azoknak a bankoknak, akik elsőként lépnek.

Ez ok, de nincsen leírva, hogy mi is ami hiányzik. :grinning:

Sziasztok!

Mint tudjátok a simple appban digitális simple kártya készíthető virtualizálható és az elkészült simple kártya idegen bank kártyájával tölhető fel 65ezer Ft/hó értékik IOS alatt is most is működik OTP folyószámla nem kell hozzá. Android alatt et használható mobil NFC fizetésre nem OTP kártya használattal. Mit gondoltok a simple kártya vajon használható lesz Apple pay fizetésre?

Ha én bank lennék, az általam kibocsátott virtuális kártyát biztos nem vonnám be az Apple Pay rendszerébe.

de hogy “véletlenül” milyen gyönyörűen belefér a stock apple pay hero image abba a whitespacebe a kártya köré a plakáton meg a tűzfalon is

(ja ez nyilván nem valódi, de tennék egy összeget rá hogy ma hajnalban felkerül a falra valahogy így)

1 kedvelés

A Photoshop világában már lassan minden passzol mindenhova. :confused:

Mondtam, hogy első körben MC és Maestro lesz: http://wolfmeister.herokuapp.com/tools/apple-pay

1 kedvelés

A hiányzik szót nem javítottad át, múlidőre :grinning:

Ez némileg pontatlan, Ausztriában működik a Maestro is, ami nem szerepel a listában.

1 kedvelés

De hiszen pont ezt írtam. :slight_smile:

az mondjuk azért erős mert a stable config szerint sincs maestro ausztriában
azt mondja: PaymentSetupFeaturedNetworks: [3, 4] (ahol 15 a maestro)

1 kedvelés