Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Én szerintem kizárt, hogy május 17-én elinduljon itthon az Apple Pay. Eddig minden országban a hivatalos sablon bejelentés után kb. egy hónappal indult, de itthon még nem is volt ilyen bejelentés egyik banknál sem. Végigszaladtam Macrumors cikkeken:

  • Csehország bejelentés január 14, indulás február 19
  • Ausztria bejelentés március 26, indulás április 24
  • Luxemburg bejelentés március 27, indulás május 17?
  • Románia bejelentés március 27, indulás???

Igen, az OTP reklám biztos Apple Pay, de pénteken szerintem maximum egy semmitmondó “hamarosan érkezik az Apple Pay” bullshitet kapunk, aztán jön egy hónap lapítás. De ne legyen igazam…

Nálam sincs az a + jel a jobb felsőben…oka mi lehet? Magyar régión vagyok ,magyar AppStore -ral.

a roman hiaba van bejelentve, beta allapotban sincs.
nalunk nincs bejelentve, de beta a statusz.

tenor

1 kedvelés

Magyar régióval nem sok embernek hozza ki a kártya hozzáadást, ha ki is hozza akkor is felesleges, mert úgy sem működik.

Sziasztok! Nekem német régiósra van allítva mert itt élek, viszont van otp-s hitelkartyam, vajon ezt hozza tudom majd adni ha nem magyar a régió? Ha hazalátogatok jól jönne🙂

Gondolom a CIB is készül:
https://www.cib.hu/Maganszemelyek/redirects/applepay.html

Egyelőre nincs tartalom, de a link már elkészült…
:smiley:

1 kedvelés

direkt le van írva a cikk legelső mondatának elején, hogy még nem indult el a szolgáltatás, ergo pont mindegy, van-e + gombod, vagy nincs, mert még egyébként sem tudsz magyar bankkártyát hozzáadni. majd amikor várhatóan holnap elindul, akkor már menni fog, és lesz + gombod is.

Érdekes, én azzal használtam kb 2 évig…

az OTP-nél biztosan nem. más, külföldi bank esetén értelemszerűen más kondíciók érvényesek, amelyek eleve nem kérdésesek a magyar megjelenés kapcsán, és amelyekre nem vonatkozik az, hogy a magyar OTP esetén mi a helyzet.

Hol látható az a béta oldal?

Számomra nagyon nagyon furcsa, hogy nem volt bejelentés. Tegnap bejelentették még Szlovákiát, Szlovéniát, Litvániát, Észtországot is. Hollandiát május 1-jén jelentették be, van holland Apple Pay oldal is, Coming Soon apple com / nl / apple-pay Tavaly németben ott voltam, amikor elindult, előtte egy héttel már tele volt az U-Bahn Apple Pay reklámokkal, és az üzleteken kint volt az elfogadó matrica. Látott valaki ilyet itthon?

A simple-t használtam otp visa hitelkártyával…

ja értem. akkor azt én tudtam rosszul, de ettől még az Apple Pay-hez a forrásunktól kapott információk alapján nem lesz használható a VISA kártya.

https://smp-device-content.apple.com/static/region/v2/config-beta.json

Azóta lecseréltem Mastercard-ra :slight_smile:

CIB:
Tisztelt …!

Sajnos még számunkra sem teljesen egyértelmű, hogy pontosan mikor lesz használható az Apple Pay szolgáltatás.
Tervszerűen még az idei évben bevezetésre kellene kerülnie.
Amennyiben további kérdése merülne fel, kérjük hívja élőhangos telefonos ügyfélszolgálatunkat az alábbi telefonszámok egyikén.

Üdvözlettel,
CIB24 Ügyfélszolgálat /

Amugy, az ilyen rajtoknal, altalaban ejfelkor indul minden vagy valamikor napkozben?

ezzel kapcsolatban nem kaptunk egyértelmű információt a forrásainktól, de mindenképpen beszámolunk majd róla, ha elindult.

Izlandon tudtommal még ennyi előzetes infó sem volt, egyszer csak működött

És a holnapi indulás mennyire valószínű?:thinking:

több különböző forrásból is megkaptuk ugyanezt a dátumot, szóval elég valószínű, de persze bármi lehet. remélhetőleg holnap már a szolgáltatás indulására ébredhetünk.

1 kedvelés