Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Nem tudom miért van ott akkor nálam a +.
Soha nem használtam még a wallet appot, akkor néztem rá először, amikor az előző apple payes cikket olvastam itt. Régió meg azóta magyar, mióta aktiváltam a telefont vásárláskor.

És a beállítások menüben sem jelenik meg a “Wallet és Apple Pay”

Egyedi eset, de amíg a hivatalos szerver konfigurációs fájl nem frissül, addig nincs miről beszélni…

Ezt most vettem fel.

Nem vonom kétségbe, hogy ott van, de magyar kártyát nem fogsz tudni hozzáadni amíg nem frissül a konfigurációs fájl (és ez a lényeg, nem az, hogy van-e + gomb a sarokban…)

Nálam úgyszintén nincs wallet app a “Beállitások”-ban.

Szerintem mindenki nyugodjon meg egy kicsit :smiley:

Addig nincs wallet app a beállításokban és nincs + magában a wallet alkalmazásban sem, amíg nem élesítik Magyarországon a rendszert. Ha valakinek van az bug, vagy korábban más régióbeállítást használt. Amint elindul a szolgáltatás lesz róla hír és akkor mindenkinek minden meg fog jelenni.

Hozzáteszem, azt látva, hogy a reklámokban az szerepel, hogy az “OTPBank hamarosan elhozza”, nem valószínűsítem hogy a közvetkező pár napban éles lesz. Ezek a reklámok pár napja kerültek ki, nyilván marketing szempontból akkor éri meg ha legalább 2-3 hetet kint vannak, hogy mindenki lássa. Szerintem.

1 kedvelés

Én is attól tartok, hogy most jól rápörögtünk, aztán várhatunk még heteket.

Ugyanezt gondolom én is. Ma nem lesz semmi, max bejelentik. De az OTP megint megmutatta, mennyire lehet megbízni benne (legalábbis a forrásaiban). Normális választ a CIB küldött…

1 kedvelés

koszi Szifon! Jol behulyitettetek az embereket !!

Ne a Szifonosokat okold! A MacRumors hozta le a cikket és a Szifonosok csak átvették. Amúgy meg ők írják a legpontosabb, clickbait nélküli és legjobban tájékoztatott cikkeket. Sokszor elcsodálkozom, hogy hogy bírják még ideggel

1 kedvelés

Aki azt várta, hogy mire felkel és ott lesz a funkció (most függetlenül attól, hogy lesz-e ma vagy sem) az nagyon naív volt.

A legtöbb ilyen jellegű funkcióbővítést meg szokta előzni egy sajtó bejelentés, ami a legtöbb esetben is 9-10-11 óra magasságában szokták megejteni a cégek.

Arról meg nem is beszélve, hogy ahogy @Wico is írta, ez egy átvett cikk, ami megtalálható a Macrumors-on, a iDownloadBlog-on meg még megannyi helyen.

Épphogy elmúlt nyolc óra, hosszú még a nap.

marmint a macrumors irta le korrektul… (vagyis sehogy, majd egyszer), szifonosok kezdték pontositani a hiperszuper forrasaikkal…

Elvették a játékodat? :slight_smile: Ez nem AirPower, 8:11 van, az hogy máshol reggel már a kávé mellé mehetett a kártyaadogatás az egy dolog, semmi pattern nincs ezekben. Majd lesz, tudni fogjuk. Addig relax, a szerkesztők csak jót akartak. :slight_smile:

2 kedvelés

az is atvett cikk, kulon apple pay magyarorszag/felkeszules cikket (ez a cikk amit epp nezunk) csinaltak a macrumors utan napokkal ?:slight_smile: legyen ez orok tanulsag mindenkinek…

OTP és a forrásai :joy::joy::joy::joy: Kb. annyira jó lehet ott az információáramlás, mint ahogy az ügyfeleikkel bánnak…

Tapasztalatból mondod, hogy rossz vagy csak simán úszol a birkaáradattal? :slight_smile:

2 kedvelés

Egy évig fizettem valami bróker szolgáltatásért amit tévesen OTPdirekt havídíjként könyveltek el. Háromszor voltam bankfiókban, sokszor telefonáltam, nem tudták megoldani. Végül egy ismerős oldotta meg az OTP berkein belülről. Számomra ez az eset is azt bizonyította mennyire megbízhatatlanok. A CIB válasza lehet hogy semmitmondó, de mindenképpen korrekt, nem hitegetik az embereket előre olyan dolgokkal amikkel maguk sincsenek tisztában. Meg még ott van az Apple aki csak a hasznát akarja lefölözni, szép kis világ…

es a maj17-et nem a macrumors talalta ki :slight_smile:

Se a szifon. :slight_smile: