Monese: Apple Pay-es euró bankkártya bárki számára! (5 euró ajándékba)

Sziasztok!

Hol lell a régiót beállítani, hogy a Wallethez hozzá tudjam adni a kártyát?

Köszönöm,
Robi

Beállítások / Általános / Nyelv és régió menüpontban.

Köszönöm.

Megvárjuk az OTP-t :slight_smile:

Leírom az eddigi tapasztalataimat, hátha valakinek segít. Megrendeltem a kártyát, kb. 5-6 munkanap után jött meg (Románia). Aktiváltam a kártyát és az Apple Pay-t gond nélkül (régió UK) iPhone-on és Apple Watch-on is. Feltöltésnél 10 euróra fizettem 10.04 eurót ami lejbe nekem került 47,42-be. Egyszer használtam eddig vásárlásra, akkor az eurót lejre 4,74-ért váltotta vissza, tehát nem vesztettem. A currency exchange fee-t még nem írja, még azt írja pár nap. De elvileg 2 százalék kell majd legyen, ha jól értettem. Ha még valami fejlemény van írok.

A 2 % még rendben lenne, de ha tranzakciónként minimum 2 eurót is felszámol az gáz. Veszek egy kólát 1 euróért és még +2 euró tranzakcióra az kicsit sok lenne.

Ennyit szamoltak fel nekem.

nekemis annyit vont le. nincs 2€.

Nektek van olyan gondotok, hogy nem dobja fel egy partner nevét a pénzküldésnél, pedig tudjátok, hogy van Monese fiókja? Megőrülök tőle, pedig már mindent átnéztem, név, telefonszám, email cím stb de egyszerűen nem…

Sikerült számlát nyitnom, a bankártya eméletileg uton. A számlaszámot hol találom hogy utaljak rá?

Home tab :arrow_right: Add Money gomb felül.

Magyar bankszámlárol szeretnék utalni, a monese számlaszámát nem találom.

Ha megnéznéd amit írtam, akkor rájönnél, hogy ott van a kért információ. Home tab - Add Money - Bank transfer - Hungary és ott van minden kért infó.

Meg néztem, csak bem mentem végig)
Köszönöm!
Már csak egy kérdés maradt, az elején van az IBAN: nekem 2 betű2 szám, ez a négy karakter is az?
Köszi)

Szia!

Igen, az az országkód.

Indul az  Pay Ausztriában is!

1 kedvelés

Ezt a cikket a szerzők törölték…

1 kedvelés

A tegnapi Apple Special Event alatt mutatott térkép alapján szerintem Mo.-on is hamarosan indul.

Ebbol a kepbol ezt hogyan szurted le?

Mo. világossal van jelölve, mint a többi ország is, ahol van Apple Pay. Másik ilyen ország, ami kilóg(ott) a sorból, az Ausztria, ahol ma az Erste, a N26, és a boon bejelentette, hogy hamarosan indulnak. A többi oszág sötétebb színnel van jelölve a térképen, mint pl. Szlovákia, Románia, stb., ahol szintén nincs még Apple Pay.

Térképtől függetlenül ment a híresztelés, hogy legkésőbb júniusban az OTP-nél indul az Apple Pay. A Tech2.hu is írt róla, azonban már eltávolította a bejegyzését.

1 kedvelés