Monese: Apple Pay-es euró bankkártya bárki számára! (5 euró ajándékba)

Köszi, sikerült. Ios 10.3 nem volt elég neki, frissíteni kellett :slightly_frowning_face:

1 kedvelés

Mi sem kaptunk semmilyen választ, csak automatikus emaileket. A cikket visszaraktam, és a végén elhelyeztem egy frissítést. Természetesen, akik regisztráltak és sikerült a kártyát is megrendelniük, működik az Apple Pay, de régióváltás szükséges az aktivációhoz. Ez a cikkben le van írva.

Gyerekek! Bírjátok ki! Május-Június és dübörög az Apple Pay itthon az OTP-nél!

1 kedvelés

honnan az info?
mennyire biztos ez?
pont az otp-nel? :smiley:

Na nekem meg tegnap jött meg a kártyám, de a levélben kapott aktivációs kódot nem fogadja el a rendszer. Nem tudom, hogy hiba csúszott a rendszerbe, vagy nálam most akadt be a “köcsög magyar” faktor a részükről és nem is fog soha működni.

Természetesen írtam a supportnak in-app, de egyelőre még nem válaszoltak (több mint 17 órája).

Szerk: még mindig nem.

Szerk 2: Na az volt, hogy 2 nap után megjelent a Support és kiderült, hogy mivel volt egy cím változásom rögtön a rendelés után (benéztem az irányítószám - város kombót), ezért a Monese instant bezúzta a kártyámat. Tegnap meg is jött az új és már ki is próbáltam, működik királyul.

Sziasztok,

Nekem megérkezett a kártya, aktiválni is tudtam. Apple Wallett-het adás esetén appból:

Viszont ha magyar régión vagyok kapásból elutasít ezzel: Hiba történt a beállításkor.

Ha meg UK régiót választok akkor meg wifin és mobileneten is azt írja, hogy nincs internetkapcsolat (hosszas gondolkodás után) :confused:

WTF?!?!??!

Update:
UK régióval wallett appba be tudom manuálisan tenni a kártyát és utána a régió visszaállítható magyarra.
Dupla kopp a kikapcsolón és már fizethetek is, holnap teszt :wink:

1 kedvelés

Szia! Jó egy régi arcot látni! :grinning:

1 kedvelés

:wink:
Király a cucc, működik rendesen. Már várom, hogy itthon is működjön hazai bankkal :slight_smile:

Ha Magyarországon használom tényleg minimum 2euro konverziós díjat levon? Próbálta valaki?

Hiszi a piszi

Megérkezett a kártya, de letiltotta a bank az iPhone-om, az email címem és a telefonszámom is, így esélyem sem volt kipróbálni.

Három hónappal a start előtt nem “már az interfész fejlesztésén dolgoznak” kéne, hogy legyen a szöveg, hanem tesztelni kéne…
De az exkluzivitást sem értem. Az Applenek semmi előnye belőle, minek menne bele?:roll_eyes:

Hasonló dologgal szembesültem én is, bár én még a kártyaigénylésig sem jutottam el, már a regisztrációnál letiltották a készülékemet mondván, hogy “nem tudtak elég adatot összegyűjteni rólam, amivel beazonosíthatnak”… Az útlevelem nem volt nekik elég. :((

Kizartnak tartom. Nincs olyan ország ahol ez így működne. Az Apple ezzel nem nyer semmit, felhasználókat semmikép.

Igen, nálam is ez volt a „magyarázat”

Közben lattam egy otps e-mailt ahol egy ügyintéző konkrétan leirja, hogy elkezdtek a fejlesztéseket és az első félévben bevezetik az applePayt

hol lattad?

Gondolom ez az OTP-ben is érdekelne 1-2 szervezeti egységet :smiley:

Nem belső levelezés volt, hanem egy ügyfél kérdésre válaszoltak.

Sziasztok. Ugye a képen látható duma nem azt jelenti hogy tranzakciónként minimum 2€ a az átváltási költség? :thinking: