Óriási hírek az iPhone 13-ról Max Weinbach elemzőtől EverythingApplePro videójában

Eredetileg itt jelent meg: Óriási hírek az iPhone 13-ról Max Weinbach elemzőtől EverythingApplePro videójában - Szifon.com

Az EverythingApplePro YouTube csatorna Valentin-nap lehozott egy információ áradatot az iPhone 13-mal kapcsolatban. A pletykák forrása Max Weinbach elemző, aki a múltban sikeresen megjósolta az iPhone 12 újdonságait, ezért az, hogy most ilyen nagy mértékű változásokról nyilatkozott, határozottan izgalmas. Nézzük is meg, hogy mikre számíthatunk! Egy kijelző, amely sosem alszik Az Apple Watch Series 5…

“de az igazi Apple hívők tudják, hogy az Apple sokszor nem első akar lenni, hanem a legjobb megvalósításra hajtanak”

Ezt értem, de ez az AOD mivel fog többet tudni mint a “droidos” AOD?

picig

Mivel, mivel? Hát azzal, hogy Apple! :grin:
Már régen nincsenek újdonságok. Lassú kullogás van, sok magyarázattal.
Először az, hogy 4 collnál senkinek nem kell nagyobb telefon, aztán az, hogy az OLED egy hülyeség, legutóbb éppen az, hogy minek a Touch ID. Pár év múlva pedig mekkora újdonság mindez.
Lehet, hogy a minőség még kiemelkedik az átlagból, de az innováció már régen nem.

1 kedvelés

Igen az M1 pont nem innováció, mikor lealázza egész piacot vele :smiley:

Most nem akarok védő ügyvédet játszani az apple mellett, de amikor kijöttek az OLED-del azért jobb volt a többinél, nekik addigra lett olyan amit elfogadhatónak tartottak, az ujjlenyomat olvasó kijelző alatt a samukban is csak mostanra értek meg annyira, hogy ténylegesen jók, gyorsak és biztosak ahogy látom és hallom több samu csúcs vasat használótól is. Azért azt se felejtsük el a samu most az ultrában sokat hozott a 12 cuccaiból, ergo oda-vissza megy ez a két tábor között. Amugy meg nekem nem fontos hogy elsőként hozzanak ki valamit de ha hozzák az jó és hibamentes legyen. Ha körülnézünk az elmúlt pár évben akkor láthatjuk, amint bármi kiszivárog az apple háza tájáról mivel is készülnek az új telóban azt valamelyik droid gyártó azonnal bedobja az övébe csak hogy neki már legyen, még ha az egy kalap … is.

Engem az érdekel, hogy lesz- e 13- ból is mini?

Face ID sokkal jobb kényelmesebb mint a touch id. Max akkor lenn jó ha a kettő együtt lenne a telefonban.

1 kedvelés

Jah azok a néhány évvel előtt megjelent droidos AODok olyan szépen be tudtak égni… anno első dolgom volt kikapcsolni.

4-5 ha bementél egy Samsung boltba a néhány hónapja megjelent telefonok amik mentek folyamatosan nagyon szépen beégett kijelzőkkel voltak kirakva a pultra, szinte megjött a kedved venni egyet, olyan jók voltak.

Az OLED iPhone kijelzod is beeg. Ez nem markafuggo, hanem technologiai kerdes.

A 11 Pro-t legközelebb csak akkor fogom lecserélni, ha kijön a magasabb képfrissítés. Addig értelmetlen.

Egymás mellé teszem a régi céges Galaxy S7-em és az iPhone xs-t, amit nagyjából egyforma ideig használtam eddig, talán már az iPhonet többet.

Szemmel láthatóan rosszabb az S7 kijelzője beégettség szempontjából.

Összehasonlítva egy S9 plussal, ott nagyjából hasonló az állapota a kijelzőnek, mint az iPhonenak.

Szóval igen, az OLED beég, de látszólag javult a technológia az évek alatt. Arra akartam utalni, hogy az AOD az S7-ben kicsit korai volt és láthatóan hamar tönkreteszi a kijelzőt.

Az aktiv kijelző szvsz nem feltétlenül csak az OLED kiváltsága, hiszen a sima kijelzők is tudják mutatni ha nem teszünk mögéjük háttér világítást nem látszik ugyan, de lehet a mikroled v a nanoled kijelzőkkel ezt majd meg tudják oldani energia hatékonyan, hogy a kecske is meg a káposzta is meglegyen.

Remélem tényleg beleteszik a portré videó módot. Én azt várom a legjobban, de az összes többi is jöhet.

Egyet értek!

Reméljük hogy úgy fogják csinálni és nem az egyikben ez a másikban az lesz. Hülyeség is lenne.

Pedig minden esély meg van rá, hogy ne kényeztessenek el bennünket egy készüléken belül minden újdonsággal.

Húúú, mostanában annyi csalódás volt iPhone pletykák kapcsán, hogy ettől kicsit vérszemet kaptam :smiley:

“A pletykák forrása Max Weinbach elemző, aki a múltban sikeresen megjósolta az iPhone 12 újdonságait”

Szóval visszakerestem korábbi cikketekre, és a következőket jósolta Weinbach ‘sikeresen’ az iPhone 12-ről. Jó csemegézést! :smiley:

  • a Pro modellek 120 Hz-es ProMotion kijelzőt kapnak
  • támogatni fogják az 5G hálózatokat
  • nagyobb akkumulátor kerül beléjük, az iPhone 12 Pro Max-é akár 4400 mAh-s is lehet
  • a Face ID több szögből is működni fog
  • gyorsabb autofókuszt és javított képstabilizálást kap a hátlapi kamera
  • a Smart HDR sötét környezetben csökkenti a zajt a képeken
  • az új LiDAR szkenner is javíthatja az autofókuszt és a portré módban készült képeket
  • a telefotó kamera 3x optikai nagyításra is képes lesz

Annyi hozzáfűzés még, hogy a 12-ről szóló “jóslatok” a várható megjelenéshez kb negyed évvel közelebb voltak, mint a mostani, 13-ról szóló, ami szerintem még további kétségeknek ad okot a komolyanvehetőségükről.

1 kedvelés

Sztem ebből csak 120Hz és akkumulátor nem jött be :smiley:

Meg az akku :grin: