Rövid hír: bármikor megérkezhet az eSIM a Vodafone előfizetők számára – elérhető!

Na ezt nem értem én, hogy miért is nem tudnak normálisan időben tesztelni ilyen dolgokat. Gondolom lenne rá elég vállalkozó szellemű előfizető akik szívesen segítenék őket ebben, akár némi kicsi kedvezményért, vagy sokan még anélkül is, hiszen neki is jobb lesz a rendszer.

Elég nagy gáz lehet a vodánál (próbáltam hívni az ügyfélszolgálatot, már eleve azt mondták, hogy a túlterhelés miatt hívjam később őket, más lehetőség nem volt. Emlékszem amikor bevezették a RED-et azzal, hogy nem lesz gép, hanem azonnal felveszi az Ön RED asszisztense, na ez tényleg ment is pár évig (tányleg klassz volt), aztán apránként visszaállt minden a normál szivatós telefonos ügyfélszolgálati időhúzós módira)
Próbálják menteni amit lehet…
Mondjuk vicces, hogy az 5G plusz felhasználására csak 3 napot adnak. Hát izé…

Sziasztok! A hír csak részben igaz még nem lehet jelenleg e-símet igényelni a Vodafonnál ezt az opciót a honlapról is törölték!
2 üzletbe is rá kérdeztem az első helyen azt a választ kaptam jelenleg teszt üzembe működik pár hét és elérhetővé válik a második üzletbe azt az információt kaptam csak jövőre kerül bevezetésre.Remélhetőleg nem kell 2022-ig várni.

Pedig hidd el jobb ha addig nem adják ki a kezekbe, ameddig nem műxok teljesen jól a szolgáltatás.
A T-nél a mai napig vannak hibák a működésben, igaz a multisim-nél leginkább, de idegesítőek a mindennapokban. Vagy adják ki, de mint korlátlan idejű teszt üzem az elején és míg nem tuti addig úgy majd mindenki aki használja tartalékol más elérést is magánál.

Egyelőre az oldaluk sem működik normálisan. Öt percenként jelenik meg egy magyarázkodó ablak, hogy dolgoznak az oldalon (az én érdekemben), de majd egyszer fog működni is, nézzek vissza később.
Nekem a Vodával eddig szinte csak rossz tapasztalatom volt. Legutóbb, amikor felvásárolták az UPC-t, csak éppen ellátni nem tudták az előfizetőket. A rekordom 4 óra várakozás volt a telefonos ügyfélszolgálatra, de feladtam.
Azóta folyamatosan építik le az UPC szolgáltatásait, persze ugyanazon, vagy emelt áron adnak rosszabbat. Haszonleső csürhe az egész.
Sok jót nem lehet várni tőlük az e-SIM terén sem. Jelenleg az Apple oldalán még csá a T szerepel, mint magyar szolgáltató, amelyik e-SI-et tud adni.

Na ezen nem is csodálkozom, az én tapasztalataim is hasonlóak velük, igaz nagyon régről. Ahogy azóta látom a környezetemben, náluk nem igazán állt be változás pozitív irányba. Sőt inkább negatívba fordultak.
Nekem a T. teljesen használható, főleg mióta az üzletiben (Kék Csoport) toljuk céggel, nem is drága, sőt!

Ha ez így megy tovább akkor még a Telenor is előbb be vezeti az e-sim szolgáltatást ,telefonos ügyfélszolgálat elérhetetlen a Vodafonnál a vezetékes internet szolgáltatással is voltak problémáim.
Telekom jó minőségi szolgáltató de számomra nincs ideális dijcsomaga (vagy túl keveset ad vagy korlátlant amit nem tudnék ki használni )

Amennyiben a korlátlan ára nem több mint máshol akár az elég, az nem lehet baj szvsz. Én sem használom ki feltétlenül a korlátlanságát a csomagomnak, de mivel olcsón adják, így bolond lettem volna mást rendelni, mert ha akár kicsivel is olcsóbban van más csomag, de 1x 1x több kellene mégis akkor már inkább legyen korlátlan, főleg ha nem probléma kifizetni. Havi 5200-ért korlátlan beszéd és 1000 sms meg 2 Gb net (szinte állandóan van wifi ahol vagyok, csak útközben kell a mobilnet), + 1 multiSIM. Én még a beszéd híve vagyok inkább mint a személytelen chat-é.
Jelenleg is él a T-nél egy akció amiben 3db SIM-kell és 7500Ft/ SIM havidíjért minden korlátlan benne és az nem is cégesen.

5200 ért kotlátlan telefonálás és 2GB net engem érdekelne. A honlapjuk szerint korlátlan telefonálás 6990 ft +erre rá jön a 4 GB net díja ami további 2190 a Telekomnál plussz 990 az esim szolgáltatás havi díja így havonta 9190 kellene fizetni. Jelenlegi szolgaltomhóz képest majdnem a duplája lenne.

Jelenleg dijcsomagom nem ad korlátkan
telefonálást csak 200 percet de hálózaton belül viszont korlátlan +5 GB inernet kedvezménnyel 4990 a havi díj.

Erre van valami linked? Sehol sem talalok errol a 990 Ft-rol semmit.

Sztem a MultiSIM-mel keverte.

Fentebb kicsivel írtam, Kék Csoport, ez egy céges csoport, a neten van honlapjuk és az ügyintézőik nagyon segítőkészek. Fel kell hívni valamelyiküket és lehet tudnak megoldást a bekerülésre. Utána van pár díjcsomagjuk ami elég szimpatikus lehet.

Igen multi sim de szerintem kevés az igény 1 fizikai sim kártyát le cserélni e-simre sokkal érdekesebb szerintem fizikai mellé digitalizálni pl.egy okos órába,ipadbe használni. Javítsatok ki ha rosszul tudom onnantól kezdetve, hogy ha fizikai mellé párhuzamosan esim is igénybe van véve az már multi simnek számít

teljesen mindegy, technikailag milyen az a SIM (fizikai vagy eSIM), amit egy másik eszközben is használsz. onnantól, hogy egynél több eszközben használod, az MultiSIM, de összesen maximum 3 eszközben használhatod:

Sziasztok!
Van esetleg valami új hír erről a vodafone e-SIM-ről? Apple Watch-ban szeretném használni…
Köszi előre is a választ…

ahhoz multiSIM kellene, amiről meg még annyi hír sincs, mint a sima eSIM-ről.

1 kedvelés

Szia!
Ha olvastad az elejétől a kommenteket, akkor ott írtuk, hogy nagy valószínűséggel ehhez még kell majd némi türelem, mert ahhoz kell a multisim szolgáltatás és az Apple engedélye is. Vagy dobod a pirosat egy magentáért :smiley:

Nem csalódtam bennük, ma voltam hivatalos üzletben, az eladó simán lepattintott, hogy olyan márpedig nincs. Miután erősködtem, hogy de van, akkor összedugták a fejüket és ja még nincs majd hétfőn választ kaptam. Nem megnéznének valami belső kisokost, hanem egymást kérdezik.

Szomszéd fórumon már vannak emberek, akik eSIM-mel működnek.

Ha új előfizetést akar venni az ember és rákattint a vásárlásra akkor felugrik, hogy az eSim ingyenesen benne van a RED csomagban.