Teszteltük az Apple Watch LTE-t – akkumulátor, alkalmazások, zene

Amig aktiv az elofizeteseden a flag, ami alapjan szemelyesen kell eljarnod, nem fog menni az aktivalas.

És akkor mit tudok tenni? Csak mert személyesen sem tudtak mit segíteni! :thinking:
Mi ez a flag amúgy? :roll_eyes:

Csak szemelyesen tudnak segiteni. Az automatika nem fog mukodni addig, amig van valamilyen blokkolo tenyezo, illetve amig meg nem csinaljak, hogy ez ne okozzon problemat. Szemelyesen valoszinuleg nem jo embernel probalkoztal. A kapcsolattartodat kellene ezugyben zaklatni.

1 kedvelés

Az szuper! Mert 3 telefonos ügyintézéből egység tudott segíteni, meg tegnap személyesen sem! Nem tudom, h nekünk ki lehet a kapcsolattartónk (ORFK flotta)!:frowning:

1 kedvelés

Tudom hogy nem egészen ide való, de tudja valaki hogyan tudok átköltözni egyik watch-ról a a másikra gyorsan? (még nem kellett sosem)

Pont ugy mint telefononnal. Parositod es backupbol visszaallitod.

Az jó, de hogyan csinálok róla biztonsági mentést, mert nem leltem rá a menüben, persze lehet rossz helyen kerestem.
UI: megtaláltam az apple oldalán hogy mi a szitu ezzel. :roll_eyes: :slightly_smiling_face:

Az ugy van magatol, mindig.

Persze, köszönöm a segítséget! Csak hát eddig nem kellett, mert mikor a második órámat vettem az első éppen alma logót tudott csak mutatni és így nem igazán volt mit visszatennem az újra. De most a 4-est egy LTE-sre váltom és nem nagyon állítgatnám be megint amit nem muszáj, de sajna elég sok mindent mégis kell majd a biztonsági protokollok miatt. Valamit-valamiért .

Sikerült! Csütörtök este egy Telekomos IT-s kolléga megcsinálta! :wink::grin:

1 kedvelés

Kemeny menet volt :joy::joy::joy:

Megkérdezhetem, hogyan/mit kellett csinálni? Lehet, hogy rám is ez vár, flottás csomag…
Csak előtte még frissítenem kell (13.0/6.1.3)…

MultiSIM-en elég az 1/1 Mbit/s vagy érdemes teljes sávszélességre váltani? Többe nem kerül, mert Mobil XL csomagban van.

Szia! Üzletben kell előfizetni a multisimre, ami nekünk üzleti multisim néven fut! :wink: Utána pedig a leírás szerint aktiválni! Ha az aktiválás nálad sem sikerül, akkor ügyfélszolgálat segítsége! Ha az sem jött össze, akkor az ügyfélszolgàlaton keresztül hibabejelentést! Kb ennyi! ;)))

1 kedvelés

Az orara ez boven eleg. Az Applenal ugyan nem talalom, hogy mekkora savszelesseget igenyel az Apple Music (ha hasznalnad streamelve az orarol), de a Spotify nyiltan leirja, hogy a legjobb minoseg is 320 kbps. Tehat szerintem mindenre eleg ott az 1Mbps.

2 kedvelés

Köszi !

1 kedvelés

A számlap az pontosan melyik? Jó lenne ezt beállítani mint ami a cikkben van :smiley:

A 3 db orara gondolsz egymas mellett? Az sima Infograph.

1 kedvelés

Igen arra, az meg is lett, de bal felül ha a pulzust állítom be, nagyon nem úgy nézz ki.

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék apple watch-ot venni, mivel rendszeresen itthon hagyja a telefonját.
Ha jól értelmeztem, akkor most már megoldható, hogy ha rajta van az óra, akkor is elérhető lesz.

Előre is köszi a válaszokat!