Teszteltük az Apple Watch LTE-t – akkumulátor, alkalmazások, zene

Tudom hogy nem egészen ide való, de tudja valaki hogyan tudok átköltözni egyik watch-ról a a másikra gyorsan? (még nem kellett sosem)

Pont ugy mint telefononnal. Parositod es backupbol visszaallitod.

Az jó, de hogyan csinálok róla biztonsági mentést, mert nem leltem rá a menüben, persze lehet rossz helyen kerestem.
UI: megtaláltam az apple oldalán hogy mi a szitu ezzel. :roll_eyes: :slightly_smiling_face:

Az ugy van magatol, mindig.

Persze, köszönöm a segítséget! Csak hát eddig nem kellett, mert mikor a második órámat vettem az első éppen alma logót tudott csak mutatni és így nem igazán volt mit visszatennem az újra. De most a 4-est egy LTE-sre váltom és nem nagyon állítgatnám be megint amit nem muszáj, de sajna elég sok mindent mégis kell majd a biztonsági protokollok miatt. Valamit-valamiért .

Sikerült! Csütörtök este egy Telekomos IT-s kolléga megcsinálta! :wink::grin:

1 kedvelés

Kemeny menet volt :joy::joy::joy:

Megkérdezhetem, hogyan/mit kellett csinálni? Lehet, hogy rám is ez vár, flottás csomag…
Csak előtte még frissítenem kell (13.0/6.1.3)…

MultiSIM-en elég az 1/1 Mbit/s vagy érdemes teljes sávszélességre váltani? Többe nem kerül, mert Mobil XL csomagban van.

Szia! Üzletben kell előfizetni a multisimre, ami nekünk üzleti multisim néven fut! :wink: Utána pedig a leírás szerint aktiválni! Ha az aktiválás nálad sem sikerül, akkor ügyfélszolgálat segítsége! Ha az sem jött össze, akkor az ügyfélszolgàlaton keresztül hibabejelentést! Kb ennyi! ;)))

1 kedvelés

Az orara ez boven eleg. Az Applenal ugyan nem talalom, hogy mekkora savszelesseget igenyel az Apple Music (ha hasznalnad streamelve az orarol), de a Spotify nyiltan leirja, hogy a legjobb minoseg is 320 kbps. Tehat szerintem mindenre eleg ott az 1Mbps.

2 kedvelés

Köszi !

1 kedvelés

A számlap az pontosan melyik? Jó lenne ezt beállítani mint ami a cikkben van :smiley:

A 3 db orara gondolsz egymas mellett? Az sima Infograph.

1 kedvelés

Igen arra, az meg is lett, de bal felül ha a pulzust állítom be, nagyon nem úgy nézz ki.

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék apple watch-ot venni, mivel rendszeresen itthon hagyja a telefonját.
Ha jól értelmeztem, akkor most már megoldható, hogy ha rajta van az óra, akkor is elérhető lesz.

Előre is köszi a válaszokat!

mert az nem a beépített pulzus app. hanem talán a Heartwatch. de majd @SzifonAdmin megmondja.

ha LTE-s órát veszel, és van hozzá iPhone-ja is, akkor igen.

oké, köszi. :smiley:

köszi