Tim Cook a levelét megírta – azaz mi a baj az Apple-lel? (vélemény)

Tök mindegy. Ha mondjuk leteszed a jobb oldaladra, oda kell hajoljál. Ennyi. Samsungnál meg nem és gyorsabb is a feloldás. Itt van előttem mindkettő, csak tudom. :wink:

Samsung is feloldható kesztyűben is. Más kérdés, hogy ez a funkció tök fölösleges, lévén kesztyűben úgysem tudod kezelni az érintőkijelzőt.

Samsung nyomtató progival nyomtatsz vele HP-re? Hát ez azért kimeríti a probléma fogalmát. :smiley: :smiley:

Semmilyen törvény nem tiltja a hívásrögzítést. A másoknak való engedély vagy beleegyezés nélküli átadását, vagy bemutatását tiltja, de az alól is vannak kivételek, pl. bírósági eljárásokban, vagy nyomozási eljárásokban.

De, amiket írok, az az iPhone hibája, illetve a Samsung és bármelyik másik droidos készülék előnye. Más mi lenne? Ha valami az egyiken nem működik, vagy eleve lehetetlen, míg a másikon működik, vagy lehetséges, akkor az nem az első készülék hátrányait mutatja??? Pl. az iPhone-omon az LG Remote ha TV-t nézek rajta úgy szaggat, mint annak a rendje. Ráadásul eddig mindegyik iPhone-omon ez volt a helyzet vele. A droidos cuccokon meg működik, mint az álom, még a régebbi kevésbé erős procival működőeken is. Akkor ez most nem az iPhone hibája? Dehogyisnem.

Ezek nincsenek és ennek fényében veszi meg az illető? Kérdés; Miért venne bárki egy kevesebb tudású készüléket jóval drágábban, mint egy nagyobb tudásút jóval olcsóbban? Hacsak el nem ment az illető esze. :smiley: :smiley:

Van droidos készüléke a kolléganőmnek és apámnak is, ami 7 éves! És működik. És támogatják, még volt hozzá frissítés is nemrégen. :smiley: Ráadásul egyik sem élvonalbeli készülék. Akkor most?

Te tényleg problémás pali vagy!

  1. X-ed van azt írtad, azt vessed össze az S9-cel és majd rájössz, az Xs F-ID-ja jobb és gyorsabb is lett.
  2. Azon a 7 éves vason milyen OS verzió is fut, Mivel is jött ki? Sztem nem azonos dolgokról beszélünk.
  3. Szted miért is találták ki az erre való kesztyűt, én sem használom, de van és sokan meg igen, csak hát hiába tudja az érintőt, a T-ID -t azt nem.
  4. Igen samu nyomtatóhoz való kezeli a HP régi nyomtatóját, hogy közvetlenül az iphne-ról tudjak rá nyomtatni, ez nem apple hibe hanem app készítői szerintem.
  5. Az amcsiknál van talán vmi erre és ugye az apple tatrja is ehhez magát, amennyire tudom.
  6. Én nem nézek egérmozit mert szemrontó, de igen volt már, hogy a F1 rajtot megnéztem és az első pár kört a TV-GO-n és mobilneten sem szaggatott a régi SE-n sem, szóval akkor megint csak nem a teló a ludas nagy valószínűséggel.

Uhhh, ne már. Az S6 szerinted hasonlít az i6-ra? Ugyanaz mint az előbb. Máshol vannak a kamerák, más a gomb, más az alakja, a lekerekítések, az i6 fém hátlapos, az S6 üveg hátlapos, a méretek sem egyeznek, mert az S6 nagyobb és a kijelzője és felbontása is nagyobb, stb… mi a lópikula egyezik ezeknek a külsejében???

Nézd azt amire céloztam, a töltő csati felöl és az egész koncepciója, most az hogy a kemara meg a gomba máshol és ovál v kerek nem igazán mérvadóak, mert ha az elődjéhez képesti változást nézzük akkor az i6 felé indult el, az említett alsó fertály pedig szinte azonos. A méretek meg hát ott lett a samunak először nagyobb is belöle, csak nem max hanem + de lehet csak az S7-nél.
Bennem azért is maradt meg ezek hasonlósága, mert volt egy fotó annó mikor az S6 kijött ráhelyezve egy i6-ra és ha nem tudom milyenek a csatik akkor simán keverhető lett volna, mint ahogy laikus keverte is.
Attól függetlenül, hogy sosem vettem volna sem i6-ot sem az X-ig egyiket sem, azt is csak azért nem mert reménykedtem egy tavaszi SE2-ben, de kijött az Xs és az SE folytatás kimúlt, hát lett az Xs és bejön, de ha mégis lesz SE2 és jó a koncepcó akkor a meretei miatt azonnal cserélem.

X-em is van, meg S10-em is. Xs-em nincs és S9-em sincs már, mert eladtam. De értelemszerűen ismerem mindkettőt, mert volt már a kezeimben Xs és S9-em meg volt régebben. Xs feloldása is lassabb az S10-től. Nem kicsit. Majd ha lesz alkalmad hasonlítsd csak össze. :wink:

Nem tudom te miről beszélsz. Én arról, hogy 7 éves droidos cuccra másfél év után pár hónapja még jött firmware frissités. Ennyi. Nem erről volt szó? Egyébként se lényeg. Amíg másfél évig nem volt rájuk frissítés addig is simán használható volt. Mi ebben a pláne? Hogy azért kéne megvenni a kevesebb tudásút, mert arra hosszabb ideig van frissítés? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Most jól megnevettettél, köszönöm.

Kutya sem használ olyan kesztyűt, ráadásul horror az ára és viselni is szar, meg fogni is szar benne és fura is. Face ID-t meg a Samsung is tud, ezért nem igazán értem, hogy most mi a frászt rugózol még mindig ezen a kesztyűs dolgon? :smiley:

De az Apple hiba, Mert ellenőrizniük kellene mielőtt a store-ba kiengedik.

Mire van micsoda az amcsiknál???

Szemrontó? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Igen az. Nagyjából fele annyira, mint az, hogy itt olvasgatod amit írok. :smiley: :smiley: Én viszont sokat használom és az ismerőseim közül is többen. És igen, az probléma, hogy szaggat az iPhone-okon. Eddig még mindegyik iPhone-on szaggatott, mindegyik frissítés után. Más készülékeken viszont nem. Sem a Huawei-eken, sem a Samsungokon. Akkor most?? TV-Go és Mobilnet teljesen más. Ez Wi-Fi-n kapcsolódik közvetlen a TV-hez ember!

i6 felé hogyan indult el, ha tök más? Az alakja is, a gombja is, a kamera is, a mérete is, máshol vannak rajta a dolgok, jóval több szenzor van rajta, és az anyagában sem hasonlít??? Mifelől kéne nézni micsodát??? Alulról hasonlít? Alulról minden telefon hasonlít bakker. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Figyi, ha rám hallgatsz azt veszel amit akarsz. :wink: Én amíg nem mutat tényleges innovációt és nem változtat az egyre jobban hiányzó hátrányain az iPhone, tuti nem fogok többet semmilyent se venni. Egyszerűen nem érdemes, mivel olcsóbban jobbat kaphatok. Ennyi.

Hagyjuk én vagyok a hülye hogy eddig is próbáltam egy pici fényt gyújtani ebben a szélviharban.
Legyen igazad és a közmondás él! :laughing:

Izé… Én próbálok fényt gyújtani ebben az elvakult, belterjes sötétségben. :smiley: :smiley: Előbb-utóbb menne szerintem, sőt, én azt gondolom, már most is fogtatok dolgokat. :wink:

Reménytelen vagy. De nincs ezzel baj, amíg otthon a 4 fal között csinálod.

Minket meg nem érdekel, nem kértünk a hittérítésedből.

És továbbra is tartom magam ahhoz, amit az első, e témában neked válaszoltam: nincs ezzel semmi baj, csak akkor kommunikálj másokkal és máshol a témában.

U.i.: ha pedig ennyire fos az Apple mint amennyire beállítod, és már csilliárd éve látod, tapasztalod ezt, akkor mégis mi a péknek van egy X-ed, holott elmondásod alapján kb. az 5S táján ki kellett volna szállnod?

Segítek, az 5S 2013-ban jelent meg.

1 kedvelés

Ugyan hát a pasi milliomos is lehetne ha eladná a 7 éves androidos kütyüket amik még pár hónapja megkapták a frissítést igaz nem tudhatjuk hogy melyiket, mert lehet hogy csak 7 éve nem volt frissítve és az utolsót kapta ami 6 éve volt friss, mert ha az aktuálisat akkor az egy nagyon sokat érő készülék android 9.0-val vagy még annál is újabbal, ezzel az erővel lehet a 10 is kijön rá.Pedig ennyi évig még az xda-developers-en sem csinál senki romot semmire.
Ellenben az említett 2013-as kiadású 5S-re biztosan lesz még idén IOS12.4 is, ami ugye most tölti a 6. évét.:laughing:

1 kedvelés