Új honlap – Ide írjátok meg a hibákat

Nothing_empty1234567

Még csak most költözünk a napokban javítjuk a hibákat :slight_smile: vonalat rakok majd.

A reklámokra az a válaszom hogy fele annyi van :smiley: és még Google Ads sincs amire nagyon anyáztatok, szóval arra legyen a legkevesebb panasz vagy pedig 4990Ft/hó és kikapcsolom neked a reklámokat :smiley:

Mondjuk kezdtem már megszokni ezt a honlapot, erre jön a kövi. :smiley:

1 kedvelés

9 éve frissült utoljára :smiley: mióta is olvasol? :smiley:

Dehogy 9 éve, 2 vagy 3 éve is volt egy új.
Vagy az már 9 éve volt?!! lol

A QA indult el 2-3 éve kb amúgy. Most egy rakat hiba lesz amit majd a hosszúhétvégén fogok javítani, de a cikkek olvashatóak lesznek.

Már ha lesz honlap. :smiley:

Mindig a főposztot szerkesztem majd ha van valami uj info.

< del > szöveg < /del > == szöveg

1 kedvelés

Egyelore nagyon fura az egesz, kisebb helyre szoritottad be a cikk tartalmat mint az elozo honlapon volt, ilyen volt az elso honlap is.
Igazabol szerintem a szegelyek hianyoznak.
Az elozo honlappal nem tudom mi volt a gond, szerintem az eleg jo volt.

  1. honlap https://kephost.net/p/ODk3NzA0.png
  2. honlap https://kephost.net/p/ODk3NzA1.png

De varjuk meg a tobbiek velemenyet is.

például?

mármint ezek közé? vagy nem értem.

Igen, azok közé, hogy ne folyjon össze a 2 cikk.
Mivel itt csak sima fehér a háttér így eléggé összemosódik az egész mivel nincsenek szegélyek.
Az előző honlapnál kicsit szürkés volt a háttér és egy fehér sáv választotta el a cikkeket.

Pl. Ebben a cikkben csak 1 kép van, a tartalom többi része hiányzik, csak az üres hely van ott.

Kb. 2010-11 óta. :grin:

mármint semmi nem jelenik meg, vagy csak a képek hiányoznak? megnéztem több böngészővel is, inkognitó, stb módokban is, cache törlés után, stb, de nálam látszik rendben minden.

javítva.

az egy szimpla “mailto:” link.

Akkor nézd meg itt qa-n a cikket, ott is jelzi egy négyzetben ?-jel, hogy hiányzik valami.

nekem ott is rendben van:

ha direkt ráfrissítesz, akkor sem jelenik meg?

Átültem gép elé, és itt jó, akkor az iPad-n safarinál van valami gebasz, de áhh nincs kedvem sütit törölni.
Hogyan tudok csak 1 webhelyről sütit törölni, hogy ne kelljen a beállításokban az egészet?

viszont hiányzik az apple store link.

Ez helyett csak ez van. → [appstore id=”375380948″]

Beállítások, Safari, Haladó, Webhelyadatok és ott kikeresed és kitörlöd. szerintem az elég kell legyen neki.

igen, valamiért nem megy az a plugin jelenleg, ami ezt átalakítja.