Új honlap – Ide írjátok meg a hibákat

Koszi, kozben inkabb toroltem az egesz sutit. :smiley:

egyelőre nincs rajta rendes link.

Nem bántásból de ez a honlap design szerintem teljesen rossz. Eleve már az elején, nincsenek egy vonalban a hivatkozások, az emojik nagyon gagyinak hatnak.
Lejjebb tekerve teljesen káosz, minden egyben van egy nagy fehér háttéren, nincs tagolva az oldal. Nem kellemes a szemnek. Olyan mintha visszaugrottunk volna pár évet és valami béta oldal lenne. Nem is tudom megmondani konkrétan, hogy mitől lenne jobb, valahogy olyan olcsónak hat, mintha egy befejezetlen, csak gyorsan összerakott oldal lenne. Az előző design sokkal jobb volt, semmi extra de színvonalas. Mac-ről, Safari-ban nézem az oldalt, más platformot nem néztem (mindig innen olvasom az oldalatokat).

1 kedvelés

Köszi, igen ez egy béta design, az előző sem volt kiforrva néhány hónapig, ahogy ez a QA sem, nyilván ahány cikk ahány aloldal, annyi féle javítást igényel. A tagolást meg fogom csinálni, igazából teljesen új design motort raktunk alá, amivel sokkal könnyebb szerkeszteni a külső jegyeket az oldalon. Ezért szép lassan javítva lesznek a dolgok :slight_smile:

Emlekszem, hogy sok visszajelzest adtunk az elozonel is mire elerkezett az oldal a vegso verziojahoz, ott is eloszor siman feher alapon voltak osszeomlesztve a cikkek egymas ala.

1 kedvelés

Persze ez ilyen, de 9 év után ugye motort kellett cserélni és ilyenkor minden is új. Jelenleg még a szerver sem bírja rendesen a Push után érkező forgalmat, ezeket szépen javítjuk. Köszi

Mert nincs reklám :slight_smile: Tudom ez fáj, de nekünk pedig kellenek a kattintások, ezért nem fizetős a szifon, ide pedig még nem akarok reklámot rakni.

Epp azert kellene innen kivenni a cikkeket, itt csak a hosszaszollasok legyenek, a cikket szepen olvassak akkor a honlapon.

Igen ezen dolgozunk már, csak nem mindent tudunk egyszerre kivitelezni.

Jojo, csak megemlitesre kerult.

Nekem az a bajom vele, hogy ilyen se eleje - se vege. Nem tudom biztosan mikor mit latok, a kepek meg valami ormotlan nagyok / bejegyzes.

A fejlec is nagyon hely pazarlo, a 13 minin a viewport harmadat elviszi, tok feleslegesen. Aztan az is nagyon zavaro, hogy az elso olvashato cikkhez masfelet kell gorgetnem mert a fejlec + Apple Care + reklam felzabalja az egesz helyet.

A “Tovabb olvasom” gomb tokre kilog az egesz site balra rendezettsegebol, vagy nem gomb kene, vagy akkor valami mas layout mert igy nagyon viccesen nez ki, raadasul ez is egy tonna helyet elfoglal.

A datum / hozzaszolas szoveg tul vilagos, kicsit lehetne sotetebb, valamint jobb / markansabb elvalasztas kene az egyes bejegyzesek kozott. Igy kicsit osszefolyik.

A fentieket kizarolag mobilnezetbol irtam, egyelore igy nem az igazi!

Hát mini-n nem néztem az oldalt :smiley: ott lehet valóban nagy minden, a többit megnézem meg fixálgatom.

2 kedvelés

Valóban a 3 reklám kurva szar mobilon, ezt nem figyeltem, ebből kettőt levettem és a fejlécet is megnézem valszeg azt az 1 reklámot is átrakom a rövid hírek/cikkek közé, és akkor szerintem egy fokkal jobb.

iPad dettó ilyen helypazarló fekvő és állónézetben is. Fekvő nézetben egy fél oldalt kell görgetnem az első cikk címéig, de hogy ezek a legfrissebbek vagy csak rövid cikkek, azt nem tudom.

a fejlécen állítottunk, már nem olyan magas. kicsit reszeltem mobilon a gombokon, most már egységesek végig, balra rendezve, és méretben / szövegstílusban is. megnézed, így már jobb-e 13 minin?

amit szintén egységesítettem, mert voltak eltérések, az a cikk meta adatai, dátum, idő, kategória, stb, mert volt, ahol full nagybetűs volt, másutt meg nem, és a szöveg színét is sötétítettem kissé.

Sokkal jobb lett, de meg mindig (szerintem) sok.

Masik furcsasag, hogy a konkret cikket megnyitva nagyon nagy a cim, kozepre van rendezve (szerintem lehet nyugodtan itt is balra rendezve), valamint a szoveg torzs is nagy (en ha lehet alkalmazkodnek a rendszer beallitasokhoz - nekem pl. a legkisebbre van huzva, vagy ha ez nem lehetseges akkor siman kisebbre vennem) es a sorkizartsag miatt furan tordelodik itt-ott. En ezt is balra zarnam. A sorkizart elrendezes amugy sem szerencses az esetek 99%-ban, ha nem egy Word/Pages doksit ir az ember.



Bocsi a sok “rinyaert” persze annyit fogadtok meg belole amennyit jonak lattok, a tietek. :slight_smile:

A cikk címét javítom, az valóban el van méretezve. Köszi.

Dark módban itt, ezen az oldalon, az áthúzott szövegek (Windows alatt), olvashatatlanok.

Rózsaszín héttéren fehér betűk?

Az az 1 hirdetes mit vetett, hogy nem tud feljebb menni az egesz?