Új honlap – Ide írjátok meg a hibákat

mármint?

Pc-n 3 hirdetes van ott de tabon meg mobilon csak 1 latszik.

szándékosan. de akkor most iPaden már mindhárom látszik. iPhone-on a kisebb kijelző miatt csak egy.

Sziasztok!
Sajnos számomra iPaden és iPhoneon is elég feldolgozhatatlan az új oldal elrendezése. Példaként itt egy teljes oldalas print screen.

A hirdetések miért a cím alatt vannak? Tökre megtörik a cikk átláthatóságát. Utána maga a cikk, de csak a képernyő jobb felén, mellette az egész bal oldalt egy kép foglalja el, kissé aránytalan méretben. Alatta hirdetés, de megint csak a bal oldalon, de mellette meg tart a cikk. Utána ez a (szerintem teljesen felesleges) közösségi oldalas cikk(?). Majd alatta megint két oszlopban a “legfrissebb cikkek” és az “őket is olvasd el” 2 oszlopban, 2 sorban… Tiszta mátrix kezd lenni az egész. Ezek lehetnének egymás alatt egy sorban, mondjuk lapozhatóan (bár ez a 3 cikk pont kiférne egy sorban egymás mellé is).
Ja és minden fehér. Legalább a cikkek lehetnének valami óvatosan elütő színű (pl. szürke) lekerekített sarkú téglalapban.
Illetve lehetne jóval kisebb a betűméret mert konkrétan el kell tartanom magamtól az iPadet, akkorák a betűk.
Ja és miért tudom jobbra-balra scrollozni az oldalt? (Mármint úgy, hogy egyből visszaugrik, de szerintem ennek semmi értelme, jobb lenne, ha csak vertikálisan lehetne scrollozni).
Előre is köszi!

a rövid kategóriás cikkek megjelenését megnézzük holnap, hogyan lehetne mobil nézetben jobbá tenni, mert az jelenleg elsősorban asztali megjelenésre van belőve.

illetve nyilván a többit is megnézzük, amit írtál. :slight_smile:

Ez gondolom iPad screenshot, mert iPhone-on szépen sorban vannak a dolgok. De igen látom érdemes lenne picit jobban tagolni. Köszi a képet, az iPaden elég sokat kell még reszelnünk, de ugye ahány iPad méret annyi hiba. Ez milyen iPad?

1 kedvelés

Picit javítottam rajta, de ugye nincs iPadem a közelben így tesztelni nem tudom.

1 kedvelés

Igen, iPad Pro 11” 2018.
Köszi! Ha kell segíteni szóljatok, aztán nézem iPaden. :blush:

Még egy meglátás:
A cikkeknél mindig ott van, hogy hány komment érkezett hozzá. De jelenleg semmilyen módon nem tudom megnézni a kommenteket (mármint egyből az oldalon), illetve elnavigálni sem tudok ide a qa.szifon.com-ra (hiába kattintok a cikk címe alatt az “x db hozzászólás” feliratra).

Legalább ez a jelenleg fix “Olvasd el a hozzászólásokat a közösségi oldalunkon!” Felirat kattintható lenne, mert így statikusan elég feleslegesnek tűnik. :confused:

1 kedvelés

Ez a fo posztomban is ott van.
Mondjuk kommenteket eddig lehetett latni csak az oldal legaljan es nem rogton a hir utan.

1 kedvelés