Véleményem a 2018-as 13 hüvelykes Touch Bar-os MacBook Pro-ról

megint nem értem, hogy ez most hogy jön ide. leírtam, hogy hogyan lehet jelezni az Apple felé a hibákat. amiket nyilván az Apple követett el, hiszen akkor nem lehetne feléjük ezeket jelezni. itt nincs kinek igazat adni, ha egyszer a hibák ott vannak. azokat pedig a linkelt cikkben leírtaknak megfelelően lehet jelezni az Apple felé, hogy javíthassák. attól, hogy kishazánkban ezeket bárki bármilyen felületen közzéteszi, elmondja, hozzászólásban leírja, nem fog történni semmi, és nem is lehet ennek kapcsán reklamálni. de ha van róla hibajegyed, akkor lehet őket cseszegetni folyamatosan, hogy még mindig nem jó, és javítsák.

persze értem én, hogy egyszerűbb az én torkomnak ugrani, mert én legalább válaszolok, nem úgy, mint az Apple, de nem gondolom, hogy bárhová is vezetne, csak maximum annyi eredménye van, hogy egyre kevésbé látom értelmét még csak megpróbálni is segíteni, mert csak ilyen hozzászólásokat kapok, ha valami nem működik, és nem tudunk megfelelő segítséget nyújtani egy rajtunk túlnyúló probléma megoldásában.

2 kedvelés

Az ellen én sem tiltakoztam volna, ha mellékelik a géphez az ethernet adaptert. Én csak arról írtam, hogy érthető, hogy lemaradt a gépről a beépített csatlakozó. És én ennek még örülök is, mert nem lehetett volna szépen megoldani.