Vendég blogger: Nuki Smart Lock 2.0, a HomeKites okos zár – teszt és vélemény

Még1x pontosítok. ELVILEG Bluetooth-on keresztül is HomeKit-es tehát menni fog Bridge nélkül is, de nem ajánlom, mert ha nem megy el az Apple TV-ig a BT jel, akkor bizony nem fog menni távolról a nyitás és zárás.

Köszi az infot!
Azt, hogy a bluetooth jel elmegy e az ajtótól a TVig vajon le tudom tesztelni egyéb BT eszközökkel? Pl.: fülessel?

Le, ha pontosan ugy van tervezve es kialakitva a masik eszkoz radioja, antennaja, mint az ajtozare :DD

Tehát nem valószínű. (nem értek hozzá ilyen mélységeiben)

Nuki 3.0, tökéletesen működik jelentem:)
50nm-en a lakas kb. két végében, átlósan és egy fal és egy ajtó van köztük.

1 kedvelés

Wow! Köszi szépen az információt, én nem gondoltam volna, de ez így akkor teljesen korrekt!

Lehet, hogy csak rosszul emlékszem, de mintha lett volna olyan okoszár ami fel is tudja húzni a kilincset. De most meg sehogy sem találom. Az egy komplett zárbetét volt, amiben volt egy elég erős motoros felhúzó mechanizmus. Aqara volt talán. De most nem lelem :frowning:

Hát erre nem emlékszem de sztem lehet cserélni az egész zárat akkor hogy ne felhúzós legyen ugye. Ez nem tud ilyet. De őszintén egy olyan funkcióról beszélsz ami belefér egy átlagos mozdulatba. Minden alkalommal ha elindulsz felhúzod a kilincseet és bezárja, kinyitni meg ki tudja. Sztem ez nem jelent problémát.