WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/04/wwdc19-az-apple-bemutatta-az-ios-13-at-rendszerszintu-dark-mode-es-sok-mas-ujdonsag/

Az Apple a WWDC-n bemutatta az iOS 13-at, ami a szokásoknak megfelelően ősszel fog érkezni, de a fejlesztők már ma letölthetik az első béta verziót, a nyilvános béta pedig júliusban fog érkezni. Az iOS 13 esetén az Apple kilenc főbb kategóriát emelt ki újdonságként, de ezeken túl rengeteg egyéb érdekesség is érkezik az új rendszerrel.…

az iOS 13 fejlesztői béta felrakása csak iTunes-szal lehetséges jelenleg, tehát NINCS béta profil hozzá, és az Xcode bétáját előbb fel kell tenni, mert anélkül nem fog menni.

1 kedvelés

Sajna csak Mac-en megy ha jól tudom, az meg nekem nincs és nem is lesz. Ha win10 alatti megoldás is van akkor kérlek ne tartsd magadban.

nincs rá megoldás jelenleg tudtommal. vagy macOS 10.15 beta vagy Xcode 11 beta esetén lehet feltenni. majd lesz nyilvános béta profil júliusban.

már jön is lefelé az xCode, telepítés során pedig majd az ipsw

Szia gondolom mac-re jön le… felment siman?

igen mac-re jön (mojave), nem tudon, elkezdtem kizippelni, viszont el kellett indulnom melózni… délután jelentkezem bővebb infóval

Oksa

Vennék WatchOS 6-ra frissített telefonnal nem kommunikáló S4-eket olcsón… :smiley:

2 kedvelés

He-he! Sajna ezt beszívtam, de pár napot kibírok a watch nélkül is, addig hordok egy kicsit drágábbat, majd kiveszem a fiókból. :grinning:
Aztán majd csak lesz rá vmi okos megoldás, ha más nem akkor kerítek vkinél egy Mac-et végső esetben.

Nagyon elegánsan oldotta meg ezt az Apple, dühítő, de mégsem lehet rájuk haragudni, amúgy elejét kellett venni ennek a betazasnak valahogy, az emberek nagy része nem küldött visszajelzést, azt se tudta, hogy lehet, vagy kell…
:slight_smile:

Igen csak ezzel azért lőtt kicsit öngólt is szvsz mert bár sokan nem fejlesztők de lehet hogy küldtek csak kérdés hogy azok amiket pl én is beküldtem, hová kerülhettek, mert visszajelzést sosem kaptam tőlük, bár nem annyira hibák voltak mint amiket hiányolok a rendszerből, mivel vhogy nálam szinte hiba mentesen futottak az IOS beta-k, persze voltak olyanok amik mindenkinél, hogy jobban merült, vmi nem dolgozott ahogyan kellett, de arra sem jött ripost soha. De nem is vagyok fejlesztő és olyan beta-ból küldtem, talán ez látszik náluk, nem tudom. Vagy vmit én csesztem el, de a szándék megvolt.

Nekem a múlt évben kétszer is válaszoltak, és visszakérdeztek, hogy sikerült-e a javítás a következő bétában.
Szóval nem estek bele ezek a visszajelzések valami nagy gödörbe…

1 kedvelés

Elhiszem, én csak azt írtam amit én tapasztaltam. bár gondolom az senkinek nem fontos, hogy bármelyik voip app jelezze ha hívnak rajta az órán is és ne csak utána kapjon az ember egy push-t a nem fogadottról. Ezt kb 100x írtam minden frissítés után majd meguntam, meg voltak más jellegűek is.

én is benyaltam az órával. ez van, türelmetlen voltam. most lehet várni, hogy legyen telefonra beta profil, hogy fel tudjam tenni a tizenhármast. A köröket kicsit sajnálom, de ilyen ez a móka ha nem vagy fejlesztő és csak a kíváncsiság hajt. Kicsit szar lesz óra nélkül júliusig. ¯_(ツ)_/¯

Tényleg nem gondoltam, de nagyon jól tették hogy az iPad kapott egér támogatást is (a külső USB eszközök közvetlen csatlakoztatásáról már nem is beszélve). Így már tényleg 2 fokkal közelebb került a számítógéphez.

1 kedvelés

Azert en bizom abban hogy lesz erre elobb is megoldas. Mint feljebb is irtam max keritek vkit Mac-kel
Amugy meg a sokeves gyakorlatot ki a fene gondolta hogy epp most szakitjak meg

De azért nem pontosan értem.Fejlesztői beta profilt nem tettek elérhetővé csak ipsw módban lehet letölteni.De ha fel is tennem mac-ről akkor hogy igazolódik vissza az Apple felé hogy jogosúlt vagyok a használatra és nem halódik le teló?Iphone SE

Makk esetén még mindig kérdés a regisztrált UDID… az itunes-on keresztüli bétázások épp emiatt szoktak nem működni…
De valaki javítson ki ha tévedek.

Egy hónap múlva lesz public, szerintem nem annyira fontos ez… kivéve azoknak akik beszopták az órával.

A beta profilok OTA-s megoldásai előtt is volt erre megoldás, egy fejlesztő adott rá módot hogy csináljuk, de olyan régen volt hogy már nem is emléxem hogyan csinálta. De rendesen működött és frissíthető maradt.