WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

Szerintem hamarosan lesz profil…nem fogjak így hagyni.,…

Ja, beregisztrálta a UDID-t…

Sziasztok!

Tetszik az IOS 13, de jól láttam, hogy nem láttam az újdonságok között a Volume hangerő gomb megváltoztatását, valamint bejövő hívásoknál ne teljes képernyőn jelenjen meg a kontakt???

Hangerő változott, a hívás screen nem.

Btw én is beszoptam este. Hálisten Macim van, however Linuxon és Windowson is upgradelhető a szifon :slight_smile:

Edit: https://www.udid.in/install-beta

de csak mostantól, mert frissítették a libimobile-t, valószínűleg kiszedve az Xcode-ból, ami szükséges hozzá, mert másképp nem menne.

1 kedvelés

mi történt konkrétan?

BTW akinek nincs előfizetve hivatalos fejlesztői login, az igazán megvárhatná a public betát… a fejlesztői beta1 az naggggyon gáz szokott lenni, talán 1-2 év volt csak amikor nem volt olyan brutál hibája hogy folyamatosan pörgette pl a CPU-t és ezért fél nap alatt szívta le az aksit 100-ról 30-ra mondjuk. Ilyenek a Publicban azért már nincsenek.

1 kedvelés

Nekem a battery tök oké :slight_smile:
Egyedul a watch (s4) ami kicsit jobban merul.

Hozzáteszem óránként egy feedbacket legalább küldök bármi bugról amit észreveszek, de nem vészes :slight_smile: kellemesnek mondható.

Nekem a bejovo hivasokrol rendszeresen olyan smst kuld, mintha ki lennek kapcsolva - ertelemszeruen a hivo felnel is kikapcsolt allapotot jelez. Ilyennel talalkozott valaki? (XS Max)

Beta, mégis mit vártál?
1000 és 1 probléma lehet vele, épp ezért nem ajánlott napi haszlálatban lévő eszközökre feltenni…

hálózati beállítások törlése?

iOS 7 ota hasznalok betat az elsotol kezdve, tudom mire szamithatok, csak feltettem egy kerdest…

Egyebkent osszesen ennyi problemam van, ezen kivul egy bitang stabil beta 1 jott ossze, az akkuido is jobb, mint iOS 12-n.

@Jadeye: erre nem gondoltam, holott kezenfekvonek kellett volna lennie, probalom, koszi.

2 kedvelés

Nem nyert, bizonyos hivas bejon, bizonyis tovabbra sem.

Egyetértek. Nagyon stabil. Megszivatás miatt került fel az iOS 13. Mert a watchot lefrissítettem én barom.
Most már a Maci is vígan dalol Catalinán :smiley:
Watchon van egyedül pár észrevehető gondom akkut illetőleg, illetve az infograph watch face ha fehéren vagy fekete alapszínen kívül másra van állítva, fekete-fehér minden ikon és az egész kijelző.

Hasznalod a dual simet? Nem lehet, hogy a masik sim aktiv eppen akkor, amikor a bejovo hivas nem tud beerkezni?

Nem hasznalom, sima egy SIM-es megoldasom van (Telenor Hello Data Start).

Egy gyors Google/reddit kombot megeresztve egyelore nem is latom, hogy mas tapasztalt volna ilyet. Feedbacket mindenesetre kuldtem.

Köszi

konkrétan az óra beta profilja már megvolt és mivel még nem volt újabb infóm az IOS13beta-járól, hát mondtam, a watch amugy is lassan dolgozik induljon el ha megy és ment. Mire települni kezdett jött az infó az OTA lehetőség hiányáról, de akkor már nem állíthattam le a folyamat végig kellett menjen, újraindult és lecsatlakozott, majd kiírta a sexnél hogy régi az IOS-em és tegyek fel frissebbet. Azóta nincsen órám, azaz van a régi 2,5mm-es mutatósom, hát párszor rányúltam délelőtt mire kapcsoltam hogy ez nem okos mint a watch. :grinning:

1 kedvelés