WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

@ibron minden marad a telón, igen! Semmi para nincs benne. Egy klikk és megy minden. Én az órával szívtam óriásit.

Koszonom mar jön le még egy kérdés easyflashbe szedted le vagy a multiba?

Hja akinek még van lehetősége átállítani! :sleepy:
Lehet az enyém is ezért akarta mindenáron a nyelvállítást még mikor nem újként állítottam be akkor is azt dobálta. Csesződjön meg, mosmán ahogy látom mindegy néki., szemlélhetem a harapott almát kb 1 percig oszt az is eltűnik, de az legalább előjön. :grimacing:

Vmi csati fedél vagy netán reset gomb? Ha az utóbbi akkor vajon mennyire reseteli

@ibron én előre letöltöttem másik oldalról az ipsw-t és úgy tallóztam be neki

@gunar nem tudom nálad mi volt a gond. Sajnálom, hogy így jártál. A telefonnál én nem parázok, ha valami gikszer van, mert a dfu szinte mindent megold, de ezen a buzi órán nincs semmi csatlakozási lehetőség a felhasználónak és így nagyon para. Jövőre tuti nem szaladok ilyen gyorsan rá a frissítésre…

easyflash-ben csináltad? az auto aktiválás be volt pipálva?

Utolso kérdés betallózni hol lehet?

Easy flash volt jah
Tallozni ott van az import gomb

Koszi!!!

semmi olyan nincs a diagnosztikai portban, amivel tudnál bármit is kezdeni. ez van a kis fedél alatt:

nyomj erősen a kijelzőre az órán, akkor fel kell dobnia, hogy teljesen újrakezdhesd a beállítását.

1 kedvelés

Aha köszi!
Ezt kijelző nyomást mikor kellene megejtenem?

nem tudom, most hol tartasz a folyamatban, de kb teljesen mindegy, nyomj rá erősen, és fel kell dobjon új opciókat.

ha nyomom az oldalsó két gombot a kényszer reboot miatt akkor ha közben töltőn van a piros felkiáltójelet adja, ha nincsen töltőn akkor az alma jön be kb 1 percre

akkor azzal így már nem tudsz mit tenni. az szerviz.

Hát igen azért köszi szépen. Csak gondoltam hátha vmi gombkombináció reseteli v életre keltheti.
Melyik szervízbe érdemes bevinni?

teljesen mindegy, oda vidd, ahol nem kell időpontot foglalni. mindenképpen az európai szervizközpontba küldik ki, több nap, pláne, hogy péntek van.

Köszi!
Pont azt nézem hogy kb mibe fáj és elgondolkoztató, hogy az óra annyit ér amennyiért megcsinálják kb. jó talán kicsit többet ér (series1 alu 42mm)

nem értem. nem kellene semennyibe sem kerülnie, elvégre szoftveres gondja van, amit saját magad nem tudsz megoldani, mert az Apple nem biztosít hozzá adatkábelt.

Gondolom igen, de ezeket próbáltad?