WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

többek között az ilyen hibák miatt is fejlesztői béta csak még. jelentsd az Apple-nek a hibát a Feedback Assistant appban.

Ma nálam is elkezdte a hívási hibákat jöttek az sms-ek helyettük. Ez van, majd javítják őket remélhetőleg a következőben már.
Tehát eddig amit én az Xs-en tapasztaltam:

  1. Jegyzeteknél a szövegek nem látszanak sem normál, sem dark módban és az új írásakor is csak a kurzor látszik hogy előrébb megy.
  2. A csengőhangok random módon visszaugranak az alap iphone csengőhangra
  3. A hívási gondok, hogy sms jön helyettük arról, hogy volt egy nem fogadott hívásom

Ja Adminok nem lehet egy olyant csinálni ahvá bekerülhetnének az eddig itt leírt hibajelenségek és akinél jelentkezik az itt is visszajelezhetne a többiek felé, hogy ő is megfogta ezt az … tipusú telóján?
Amolyan gyüjtőre gondolok vhogy ügyesen megoldva mint pl a szavazásoknál és aki ránéz láthatja mikkel szembesültek eddig és hányan milyen vasakon.
Persze ha nem túl melós a dolog és láttok benne fantáziát.

En nem tamogatnam. Mindenki, aki barmit talal, ami szerintem hiba, azt az Applenak jelezze, ne ide. Foloslegesen letezik barhol mashol ilyen lista az Applen kivul.

1 kedvelés

egyetértek @Czo felvetésével. mindenkinek, aki bétázik, a saját maga feladata a tapasztalt hibákat jelenteni. ha harmadik fél állna neki ezeket jelentgetni, aki maga adott esetben nem tudja előidézni a hibát, akkor azt sem feltétlen tudja leírni, hogy milyen lépésekkel jön elő, valamint szintén nem tud logokat illetve további információkat küldeni, ha az Apple kéri. bármi más csak megnehezíti az egészet.

2 kedvelés

Akkor nem ugyan azt a magyart beszéljük?
Ki írt olyant hogy csak ide jelezze??? Én azt szerettem volna, ha itt is mindenki aki beta-zik, leírná mit is tapasztalt a készülékén és továbbiakban mikor kijönnek a javítottak, akkor szintén ide is beírhatná, hogy igen ez v az most már nála jó és stb. Meg sem fordult a fejemben hogy ne az apple felé jelezze hanem ide és akkor majd innen jusson el az apple felé!
Melyik mondatomat értettétek ennyire félre? Ezen mi nem volt érthető?
“akinél jelentkezik az itt is visszajelezhetne a többiek felé”

ugyanezt kérdezem most akkor tőled, ki írt olyat, hogy csak ide jelezze?

Most mindennek ellenére, ez szerinted mit jelent? Az enyémben ott volt amit beidéztem “az itt is” jelzés, erre ezt kaptam válaszul, holott fel sem lett vetve előtte amit itt írtál, hogy innen bárkinek is kellene jelenteni az apple felé, ezt én csak saját használatra gondoltam az itt olvasó közösség részére.
De inkább akkor hagyjuk és ne ragozzuk ezt tovább, nem lesz itt olyan és kész.

ebben mégis hol írtam olyat, hogy “csak ide jelezze”? semmi ilyesmit nem írtam. de ha valaki meglátja, hogy itt gyűjtögetődnek a hibák, akkor azt gondolhatja, hogy csak ennyi a teendője, hogy itt leírja. nem ennyi a teendője. inkább ne gyűljenek itt a hibák feleslegesen, mert az csak fűrészpordarálás, nem tudunk velük csinálni semmit.

Sziasztok !

Mikor fog kijönni a béta 2 ?
Egy kicsit idegesitő ez a rengeteg sms hiváskor meg hogy nem úgy csörög ahogy beállitom meg mai nap folyamán 4x respringelt :thinking:

Júliusra ígérte a public betat az Apple aminek általában köze van a 3. developer bétához, szóval szerintem a developer beta 2 olyan júni 3. hete felé lesz.

szerintem minimum két héttel az első béta után jön majd, tehát leghamarabb 17-én, de az is lehet, hogy csak később. viszonyításként múlt évben az iOS 12 második bétája két héttel az első után érkezett.

1 kedvelés

:+1:t3::+1:t3::+1:t3::+1:t3:

Sziasztok

Szerintetek lesz holnap beta 2 ?

Jó lenne már :slight_smile:

:+1:t3::+1:t3::+1:t3::+1:t3:
Köszönjük
Valaki felrakta már ?
Javitoták az eddigi hibákat ?

Értem, köszönöm! Próbálom megszokni :smiley: