WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

Ez nem necces? Valahová megadom a telóm adatait és fizetek is érte, igaz nem 99$-t, de állítólag regisztrál azért és akkor még kell mókolni is. Nem ismerem az oldalt ezért is kérdezem.

Jaa elfelejtettem megmondani hogy nem kell fizetni :slight_smile: step 1 kihagyható, szorry.

az oldalon nem ezt írja.

egyébként nem javasoljuk az ilyen ismeretlen oldalakon való regisztrációt, de mindenkinek a saját felelőssége. (egyrészt a fejlesztői megállapodás kifejezetten tiltja, hogy valaki pénzért árulja a regisztrációt, másrészt meg júliusban itt a nyilvános béta, amivel már eleve nincs ez a vacakolás, és ráadásul addig egy csomó hibát javítani fog az Apple.)

Igen én is ódzkodom az ilyen oldalakon kiadott bármilyen adatoktól, de ha az első kihagyható akkor nem kell az adatom nekik, viszont kérdés kamu-e hogy az apple harap ezért ha nem regelt vason fut az új IOS betajuk? Amugy néztem és többen is árulják van ahol több fokozatban más árakon tolják a regisztrációt.
Na meg nem igazán van kedvemre 1 hónapig óra nélkül lenni, már hozzászoktam az évek alatt.

Az jobban hangzik, akkor az kamu amit elhintettek az apple tiltásról?

nincsen semmi elhintés az Apple tiltásáról. a fejlesztői megállapodás éppen az ezzel nyerészkedők miatt tiltja már kifejezetten, hogy regisztrációt áruljon bárki. hogy az Apple lép-e bármit is, azt értelemszerűen nem lehet tudni, de mivel az Apple számára nemkívánatos, így megvan az esélye, hogy kilövik. vagy egyszerűen tojnak rá.

Nekem működik, régebben is használtam ezt az oldalt. Betaprofiles.com-ról is leszedheted az .ipswt ha tudod, de ezt a két oldalt ismerem és tudom hogy legit évek óta.
De persze igen, tiltott, de nekem nincs gondom vele, minden működik :slight_smile:

Backupot csinálj, és archiváld nehogy felül írja.

Jadeye!
Ahogyan eddig csináltuk a beta profillal OTA, az miben más az apple szemszögéből, csak mert azzal még sosem volt gondom?
mark.t!
Akkor Te is erről csináltad? Vagy Mac-en? A gépes jelszavas mentést is felülírhatja? Hogyan?

Megpróbálom ezt az oldalt, Windows van itthon, remelm minden ok lesz.

jelenleg nincs béta profil az iOS 13-hoz. így nem értem, mi a kérdésed pontosan.

az iTunes felülírja a legutóbbi mentést, ha azt nem archiváltad és ezzel nem zároltad.

Én erről csináltam mert betaprofiles.com elérte a max letöltést. :slight_smile: igaz Macen, ami ugyanazt az IPSWt jelenti, de nekem az XCode is kellett.
Archiváld a mentésed és / vagy nevezd át a telefont mentés után :slight_smile:

Akkor az első lépés a reg kihagyható? Nekem icloudban van mentés. Gondolom az is ok. Nem kell külön gépre, ugye?

Hivatalosan, csak azokra az eszkozokre teheto fel, amelyek a developer portalon regisztralva vannak, hiszen az aktivalasnak ez a feltetele. Nem hivatalosan, ha az ember upgradel, akkor nem szokott kelleni ujra vegigmenni az aktivalasi folyamaton. Nem ertem, hogy aki nem fejleszto az miert nem tudja kivarni legalabb a publikus beta megjeleneset.

En fejlesztokent szoktam kapni tobb olyan egy csillagos ertekelest, ami arrol szol, hogy egy adott app, az uj beta OS-en (foverzion raadasul, tehat mint most a 13-on) pl valamit nem tud csinalni mert elcrashel/kilog/szetesik/szetcsuszik. Hiaba tudok rola, hiaba javitottam mar ki, a javitott verziot a beta fejlesztoi eszkozok miatt NEM tehetem fel a Storeba es az emberunknek sem tudom odaadni.

Nem úgy van, hogy betarol nem lehet értékelést adni/írni?

De mindegy is. Megértelek. Viszont engem meg hajt a kíváncsiság, azért raktam fel. El is baszódott a dolog. Cserébe nem szidom az Apple t és senkit sem. Magamat sem. Ez van, így jártam. Most csak meg szeretném oldani a problémámat.

iCloudot mindig felülírja. Tehát sajnos az nem jó.

Akkor azt mondod, hogy az első lépés tutira kihagyható? :grin::grin:
Gépre meg nem tudok mentést csinálni, mert nincs rajta annyi hely.
Idáig mindig visszarakott mindent iCloud-ból.

1 kedvelés

Sziasztok akkor most igazából nem is kéne fizetni udid reghez csak a fent emlitett oldalon leszedjuk a progilt majd ledaraljuk a telot,es feltoljuk ios 13-at ra. Es vagy ossze omlik vagy nem?

Nem kell fizetni, már nincs linkelve UDIDhez. Ha összeomlik, DFU és try again :slight_smile:

110% :slight_smile: én is kihagytam már szerintem iOS7 óta.

Linket kérhetek?meg egy gyors talpalót éjszakás voltam mindent olvastam már ,de úgy látom ez működik.Köszönöm.