WWDC19: az Apple bemutatta az iOS 13-at – rendszerszintű dark mode és sok más újdonság

Az ipsw-fájlt letöltve, majd azt frissítésként telepítve vígan fut az iOS 13 az iPhone XS-emen – UDID-regisztráció nélkül is. Ettől függetlenül legalább a beta 2-3-ig nem ajánlom azok számára, akik nem ismerik, milyen is egy legelső beta. Az iOS 7 óta már volt alkalmam kitapasztalni a dolgokat, higgye el mindenki, hogy megéri várni vele júliusig.

betaprofiles.com vagy https://www.udid.in/install-beta :slight_smile: Mindkettő ugyanaz, és nem kell megijedni az XSre és XS Maxra is azonos az IPSW.
Legyen backup légyszi :smiley:

Vagom milyen gondokkal szembesulhet az ember, de az orat addig nem tudom hasznalni ergo nem tudok varni es cserebe en sem szapulom az apple-sem a beta miatt mert hat beta es a fejlesztoket sem szoktam pedig valoban volt sok beta eseteben higy vmi nem ment v mas bibi volt vele, ezek a pakliban vannak ha az ember fia v a lanya turelmetlen es meg akarja ismerni az uj IOS-t. A 11 elso beta 2 hetig vilt vele vmi nyug a telefonalassal a fene emlexik mar, de kivartam mig jott a beta2 es utana jo lett addig kikerultem a hasznalatban azt a hibat. Ameddig nem hasznalhatatlan addig betazok ha kuka akkor a kovetkezoig visszatolom szo nelkul a utolso jot es slusz. Nelem csak a voip hivasi ertesitesek hianyoznak evek ota az orarol de azt talan sosem kapom meg. Azert nehe dobok nekik egy kerdest errol es persze semmit sem irnak ra, de megszoktam. Csak remelem hogy valaki azert elolvassa es sokadszorra mar idegesiti kicsit, csak ezert is megeri :stuck_out_tongue_winking_eye:

En evek ota kertem oket, hogy legyen low data mod, amit be lehet kapcsolni 1-1 WiFi halozat eseteben es lett most iOS 13-nal. Erre vagytam legalabb 4 eve mar.

1 kedvelés

Az jo hir van meg kb 1-2 evem akkor ha ezt a tempot tartani tudjak! :+1::grinning:
Csak erre a 13-ra nemtudok mar varni a dark mod es az ora miatt.
Ja meg az oreg Jani batya utan szabadon, meg az a szep zold gyep ami hianyzik de nagyon! :rofl:

@mark.t Én is feltettem az IOS 13-at UDID nélkül viszont az órám akkor is totál meg van zavarodva és nem tudom párosítani :confused: Neked sikerült megcsinálni az órát?

Nekem valami olyasmit ír ki ez a parancssoros dolog, hogy nem kompatibilis a Windows. Pedig a tavaly őszi win10 van fent. Mindegy, hagyom. Júliusig legalább nem kopik az óra. :joy::joy::crazy_face:

Szia.
Ne haragudj ha esetleg lámának tűnök de le írnád nagy vonalakban a telepítési folyamatot?
Több féle képen próbálkoztam / i7 / de nem akar össze jönni :frowning:
Segítségedet előre is Köszönöm.

Hello!
NEkem igy sikerult:
Macen csinaltam.

LEtoltod az xCode 11 betat.
Feltelepited a macre majd elinditod.
Bezarod az appot.

Megnyitod az itunest , telefon es ott ramesz az updatere ugy hogy kozbe nyomod az Alt gombot.
Kivalasztod az ipswt amit letoltottel a telefonodhoz es elmeletbe kesz is.

Én már tegnap feltettem Air-re a 10.15 Catalinát majd simán betallóztam frissítésnek a letöltött IPSW filet és simán feltette nem kellett az xCode11.Egyenlőre rendben van Iphone SE-n​:+1::grin:

Sziasztok.
Elnézést kérek tőletek de azt el felejtettem írni, hogy windows 10 és i7-röl lenne szó.

Igen az órám egy éjszakán keresztül külön életet élt. Kapcsold ki, kapcsold be, menj be a Watch appba telefonon, majd vagy feldobja hogy muszaj frissitened vagy pedig hogy mindjart kesz csak szinkronizalnia kell. Ha ez nem, akkor hard reboot, elotte ora kikapcs ( Xtol felfele hang fel hang le majd utana nyomva tartani a be/kikapcsologombot) alatta nem emlekszem sajnos mar mi a kombinacio…
Amint visszakapcsolt a telefon, kapcsold be az orat, menj a watch appba es akkor mar fel kell hozza hogy szinkronizal, vagy hogy tudsz alkotni az appban :slight_smile:
Remelem ertheto volt, ha nem akkor nyugodtan szolj :smiley:

Ja es semmikepp se lepj ki ha kiirja hogy frissites mert akkor reseteli az orat. Ha ez tortenne akkor ujra parositanod kell.

mert ahogyan a fejlesztői központban az Apple írja, vagy macOS Catalina beta, vagy Xcode 11 beta kell neki. ha az egyik teljesült, akkor a másiknak már nem kell.

figyelj már kicsit légyszi! A fentebb linkelt megoldással toltad fel v simán az iTunessal, Ja és milyen OS alatt, mert ha Mac-ed van akkor persze nem nehéz amit írtál, de win alatt kell mókolni, v mégsem?

Picit megcsuszva, picit röcögössen, de fent a 13 regisztrált UDID nélkül,
1, Xcode 11 letölt ez még reggel, aztán irány meló, delután feldob, nem indul, nem naprakész az oprendszerem (10.14.3) - anyád
2, Mojave pacherrel van fent, nem támogatja a vasam (7.1 MBP), szal friss pacher lehuz, mojave install lehuz, telepitő megpachel,ki pendrive-ra - anyád 2
3, Mojave update, majd pach, ekkor jelzi a rendszer, hogy ő bizony frissiti az Xcode 11 CLI-t - ayád 3
4 - iTunes indit, IPSW behuz, nem kompatibils firmware - anyád 4
5 - xcode elindit, ekkor telepiti a komponenseket - anyád 5
5,3 - kernel panic xcode komponens telepités közbe - anyád 6
5,6 - restart után már rendbe volt - megszokásból anyád 7
6 - iTunes indit IPSW behuz , nem kompatibilis firmware - anyád 8
7 - máshelyről ipsw letölt, iTunesba behuz - Tádááám

1 kedvelés

Kapcsold ki a 4G-t hangnál. Volt már probléma Xs és XSmaxnál aztán szoftveresen megoldották.

@mark.t és akkor jó ha nem tart egy óráig a szinkronizálás? :smiley: illetve a béta profilnak rajta kell lennie az órán vagy így már nem fontos hogy rajta van a watchos 6?

Tarthat addig, és nekem rajta volt :smiley:
Ha bejön az a sync screen akkor jó felé haladsz :slight_smile:

Osz’ van e magyar sziri csókolom. XD

Van hát, csak annyi vele a bibi, hogy még nem került bele az IOS-be. Egyelőre gyakorolja a nyelvet, mert az apple csak akkor teszi bele, ha tökéletes lesz és ki tudja hiba nélkül mondani a leghosszabb magyar szót és érti azt is amikor adott dologra a magyar bármely szót is használja, mert a szövegkörnyezetéből az ugye kiderül mikor mire érti amit mond.