WWDC20: az Apple bemutatta az iOS 14-et – widgetek a főképernyőn, App Library és még sok más

@Jadeye mivel használod? Nálam 11 pro viber fagy. Főleg a titkosított beszelgeteseknel.

Xs Max eseten is mukodik a Viber es a Facebook Messenger is. Megneztem azt a nehany threadet viberen ami van, mindegyiknel irja, hogy end-to-end encryption van hasznalva.

Nálam is hibátlan minden (iPhone X). Hogyan tudom beállítani, hogy a gyári mail helyett a gmail legyen az alapértelmezett?

Sziasztok. Nekem már tegnap este ezt dobta fel :thinking:

Nekem is ezt dobta fel.

és mi a kérdésed ezzel kapcsolatban pontosan?

El van irva a profilban. A SeedProgram developernek van irva (ami jo), a csoport viszont publicnak developer helyett, ami rossz. Gondolom a Beta2-ben javitjak majd.

Azt ugye jól tudom, hogy ha a teló 14-en van és az óra marad OS6-on akkor látják egymást csak fordítva nem?

Köszönöm szépen a felvilágosítást :v:

van itt olyan aki telefonon, órán és gépen is napi használat mellett volt olyan bátor, hogy felrakta?

Ha végig olvstad volna a hsz-kat akkor tudnád hogy van.

végig olvastam kedves gunar, de valakinek lehet eszköze csak tesztelésre, és külön senki nem tért arra ki, hogy már csak bétát használ minden eszközén NAPI használatra. A cikkek és a hozzászólások végigolvasása viszont nem az én hiányom szokott lenni.

Nalam felkerult a napi hasznalatu telefonra (Xs Max), a tabletre (Air 2) es az orara is (Series 4). A notebookra (2018 13" 4TB3) kulso tarolora fogom telepiteni, mert beta OS alol nem fogad el az Apple feltoltest az App Storeba.

1 kedvelés

Rendben, köszi. A feltöltést az AppStore-ba dolog érint fejlesztés miatt, akkor MacBookra még nem rakom fel.

11 Proval használom én is. Mind a kettő hibátlanul megy. Kipróbáltam az imént, és a titkosított chat is megy.

Ja tényleg igazad van, csak nekem már szinte kézenfekvő szinte, hogy akik itt írtak azok szinte mindenki napi használatban tartja a vasakat és max visszateszik ha hasznavehetetlen. Szerencsére ez a ritkább. De ugye ha napi használatban tartod akkor jönnek elő igazán azok a hibák amik többeknél jelentkezhetnek majd.

1 kedvelés

Beta Xcodeddal sem releaselhetsz. Azt meg nem neztem meg, hogy amit Xcode 12-vel megnyitok, azt meg tudja-e nyitni tovabbra is a 11-es Xcode (duplikalom a projektet, amit megnezek 12-vel, nehogy valami baj legyen).

watchOS esetében az ember sajnos nem tud rögtön visszaállni az utolsó stabil verzióra, szerviz vagy vár… macOS esetében viszont rögtön megkaptam a választ @Czo-tól. :+1:

Az biztos, azért kellett tavaly a series1-ről gyorsan 4-re váltanom mert az első beta után feladta, de szerencsémre a szervíz maximálisan segítőkész volt és az apple is, kicserélték gyorsan, pedig nem is volt rá már gari.