Elérhető az iOS 13, az iPadOS 13, a macOS Catalina és a tvOS 13 nyilvános béta verziója

Világos, köszi

az iTunes sehogyan sem tölt le bétát, azt csak manuálisan betallózva tudod feltenni vele – vagy használod a béta profilt, és OTA frissíted a Szoftverfrissítés menüpontban magán a készüléken.

Bug-ként csak annyit vettem észre eddig, hogy amikor a youtube-ot átküldöm a TV-re, folyamatosan ledobál. Más is tapasztalta?

Sziasztok, sajnos én sem boldogulok az egérrel. akinek sikerült legyen szíves leírni lépésenként, hogy lehet csatlakozni. Ipad Pro 11 -em van béte fent van egér bekapcsolva de nem látom se a kisegítő lehetőségeknél se a Bluetooh kapcsolatoknál.

@mark.t Azzal kezdtem hogy azt megnéztem, de nincs…

Probald meg ki-be kapcsolni… :slight_smile: vannak ilyen csodas bugok elvegre

Sziasztok!
A sok pozitív tulajdonság mellett én sajnos két negatívumot is tapasztaltam.
Az egyik:
Minden iTunes segítségével a telómra tett film és sorozat eltűnt a telepítést követően. Ezek nyilván pótolhatók.
Ami viszont kifejezetten bosszant a Remote Mouse nevű wi-fi alapú alkamazás,melyet évek óta nagy megelégedéssel használtam,nem működik!

A Remote Mouse problémát megoldottam. Az érdeklődés hiányára való tekintettel nem fogom megosztani.

1 kedvelés

mivel eléggé specifikus kérdést tettél fel, így szerintem kár csodálkozni azon, hogy senki nem tudott rá válaszolni. ha viszont megosztod, hogy hogyan oldottad meg, akkor más a te helyzetedben már meg tudja oldani szintén. így, hogy nem osztod meg, csak ugyanez lesz, hogy senki nem tud rá majd válaszolni.

Sziasztok!
Azoktól kérdezném akik iphone SE-n használnak ios13-at, hogy tényleg van 3D touch?
Egy youtube videóban láttam, csak “nem akarom elhinni”.

Hali, igen működik, de nem 3D touch hanem Haptic, ua. mint az Xr esetében. :slight_smile:

Az pontosan miben is nyilvánul meg?

Hosszan megnyomsz egy ikont vagy a flashlightot pl, akkor kapsz egy haptic feedbacket, aka haptic touch. Régebben ez csak X,Xs,Xs Maxon volt 3D touch formájában, meg ugye az Xr esetében butított haptic touch formájában ami kb 2 dolgot engedett haptic toucholni.

Ja köszi, egészen jó csak rá kell érezni mennyi idő ameddig rajta kell tartani az ujjat.

Kedves mindenki! Egy furcsa hibajelnségről kérdeznélek titeket! Talán valakinél előfordult ilyen, vagy hasonló! Ha igen ne tartsa magába a megoldást! A helyzet a következő: Adott egy iPhone X már nem garis! Fülhallgatót benyomom és nem adja ki a hangot a füles felé, ugyanúgy a külsők szólnak mintha nem raktam volna bele! Restore-megvolt, Software újratelepítve, beállítva új iPhone ként megvolt! IPhone szervízes barátomnál kicseréltük a dok csatlakozót, kettőt is kipróbáltunk de a hibajelenség még mindig ugyan az! Tapasztalt valaki ilyet? Mit tudnék még kipróbálni? Köszönettel Ádám

Egy masik fulest?

Kb 10 félével próbálkoztam!:blush:

mármint egy félével próbálkoztál, ami Lightning-csatlakozós, és abból 10 különböző darabot, vagy pedig jackes fülest Lightning-jack átalakítóval?

Nálam Xr- en is szintén hasonló, van aki tud hívni van aki nem! Van erre valami megoldás?

Igen, ne bétázz, ha fontos, hogy elérjenek.