Elérhetővé vált a Telekomnál az Apple Watch LTE támogatás! – aktiválás, beállítás

A 6-7 ora szerintem nem botrany, ha megnezzuk mekkora akku van benne. Azert nincs benne 2G radio sem (csak 4G es 3G van), ha 2W adoteljesitmennyel egetnenk a villanyt, eddig se birna.

Hat ha csak azt nezem, hogy elmesz delelott 10 korul a balcsira, delutan 6 korul vissza a szallasra, mar van egy halott orad a csuklon, nincs benne tartalek, vagy en latom rosszul? Szeritem az ember ha lemegy a partra akkor siman lent van 6-8 orat strandolni

Mondjuk jo lenne ha neha ki tudna valtani egy okostelefont legalabb reggeltol estig :slight_smile: de a 6-7 ora uzemidobe gondoltam nem szamolta bele senki, ha kozben bejon par hivas amik par percesek :slight_smile:

Én pl délben alapból nem megyek le balcsira, vagy reggel, vagy késő délután 4 körül, mert megöl a nap. DE mondjuk nem én vagyok, hanem más, akkor igen a fenti esetben még mindig kibírja az óra az egész balcsidat, de gondolom nem 0-24 vagy a vízben ergo ha ezzel számolsz tudsz tölteni ameddig megeszed a hamburgeredet… ez teljesen a szenvedés kategória, amikor nem akarsz semmilyen kompromisszumba belemenni. :man_shrugging:t2::man_shrugging:t2::man_shrugging:t2:

Neked akkor ez az óra nem való válassz mást. Ilyen egyszerű.

Ha szerintem jonnek az ertesitesek, par uzenetre valaszolsz, bejon egy par perces telefon egy-ket kollegatol, fonoktol, akkor is birja ezt a 6-7 ora uzemidot? Mik a tapasztalatok?

Nekem azért volt 6 óra mert végig használtam egész nap. Hívásokra is. Czo-nak nem tudom hogy lett 9-től 18-ig, de én mindent használtam rajta, kivéve az edzést. Az edzéssel ez tuti 4 órára redukál, de hát annál többet nem edzel :smiley:

Hat igen, az a baj hogy annyira korlatozottak a lehetosegek az okosora piacon amivel tudsz telefonalni okosora nelkul es tudsz fizetni, illetve vizallo es birja az akksija az 1 napot :slight_smile:

Mert a jelenlegi technológia ezt engedi meg. Na mind1 igazából most fogok majd írni egy cikket ezekről, illetve más LTE-s tapasztalatokról is. Abban nyilván lesznek sceeenshotok is.

Na mondjuk ez megnyugtato, hogy kemeny hasznalattal is birta akkor legalabb a 6 orat.

En kozben itthon voltam, kb osszesen 6-8 appot telepitettem fel (a radio szora keresve), es egy 20 perces setara mentem ki itthonrol (megnezni, hogy mit mutat a find my friends). Fules ugyan volt nalam, de nem tudtam radiot hallgatni (egyik radios app se tudott streaminget onalloan az oran). Ertesitesek jottek, de azokra nem szoktam amugy sem reagalni az oran, csak megnezni.

Szerk: en a normal napokat is 50-60% koruli toltottseggel zarom, ehhez kepest, ugyonazzal a hasznalattal neztem az LTE-t.

Szuper, nagyon varom! Volt anno Huawei watch-om E-sim verzioban, de aZzal fizetni nem tudtam :slight_smile: ha lesz egy olyan ora, ami reggeltol estig birja, lehet vele fizetni, telefonalni es vizallo, engem megvettek :slight_smile:

Amugy valakinek nincs infoja arrol, hogy mas szolgaltatoknal lesz-e e-sim opcio? Jelenleg ugye csak a telekom tudja ezt

Semmi, sajnos. Gondolom ezek viszonylag komoly frissítések. Még e-sim sincs a többi szolgáltatónál nem hogy Apple Watch támogatás. Szomorú :frowning: Én épp emiatt vagyok telekomos.

En a Telekom eSim megjelenese miatt vettem Series 4 LTE verziot, remeltem, hogy az eletciklusa alatt hasznalni is tudom majd. Ha eddig nem lettem volna telekomos, mar tuti valtottam volna.

Teszteltem én is mikor olyan helyen dolgoztam ahove nem lehetett telefont bevinni. Akkor teljesen kiváltotta a telefont, 6óra hosszát bírt de akkor teljesen lemerült.

Tényleg ha pl nincsen jó LTE vétel akkor ez is átvált wlancall-ra? :crazy_face:

Igen.

Köszi! Ez jó, már csak az a kérdés, ezt a sima wifi-s miért nem tudhatja?

mert a Wi-Fi-hívások a mobilszolgáltató szolgáltatása.

Jó, csak mondom hátha mégis, mert attól hogy nem tudok róla mint az előbb láttuk, létezhet. :roll_eyes: