Elérhetővé vált a Telekomnál az Apple Watch LTE támogatás! – aktiválás, beállítás

Samsung Gear S3 LTE. Magyarorszàgi alaplappal, de nem a telekomnál vasárolt.
A QR kod beolvasása utan, azt irja, csatlakoztassam a hálozatra, mikozben a térero fullon van tehát műkodik.

De hát itt mindenki Apple Watch-ről beszél neked, de Te egy Samsung óráról beszélsz.

ez a cikk és az oldal az Apple termékeiről szól, az itt elérhető információk is azokra vonatkoznak. nem tudunk segíteni neked nem Apple termékkel kapcsolatban.

lol :smiley: hát de tényleg :smiley:

Az én stainless steel series 4 órám svájcból van és működik a telekomnál.

Teljesen mindegy hogy Apple, vagy Samsung, a lényeg ugyanaz. Elvileg csak a náluk vasarolt cuccok műkodnek eSim mel.

Azért nagy penge vagy, többen is leírták neked, hogy müködik máshol vásárolt Watch-al, akkor nem értem miért akarod az ellenkezőjét bebízonyitani?

de hát az Apple Watch esetén ez egyszerűen nem igaz, hiszen működnek a bárhol másutt vásárolt órák, ha azoknak a típusszáma megegyezik a támogatottakkal! ha ez nem így lenne, akkor szerinted mégis miért működik bárkinek, aki nem a Telekomtól vette az Apple Watch-át?

pontosan követted a Telekom oldalán leírtakat? de mint fentebb már írtam, vedd fel a kapcsolatot akkor a fogyasztóvédelemmel, elvégre itt egymást győzködve ez nem lesz megoldva, főleg hogy ezen az oldalon az Apple termékeiről van szó, nem a Samsungéról. de ettől függetlenül a Telekom még más gyártók készüléke esetén sem ír olyat, hogy csak tőlük vásárolt eszközzel működne…

Ha a MM-ban vetted és szerencséd van, akkor weben és nem telt el a 60 nap, simán viheted vissza, még megindokolnod sem kell miért. Amugy meg a samsungnál vásárolt óra is működik a Telekom-on a haveromé pl, ergo nem csa a T-nél vett.

Ha az iPhone egy céges számmal rendelkezik, a Watch-ba pedig privát előfizetést rakok, akkor is fog menni a hívás vagy csak az értesítések jönnek meg?
Magyarul a watch képes önállóan lenni, vagy mindenképp multisim kell a dologhoz?
Bár sejtem a választ, de a remény hal meg utoljára, ha önállóan is él és fenn lóg a neten esetleg az iPhone-ra érkező hívás megjelenik a watch-on? Mint mikor wifin keresztül a mac vagy iPad használható telefonhívásra.
Köszi!

a Watch-on csak az az előfizetés lehet MultiSIM formában, ami a telefonodon is rajta van.

Köszönöm a gyors választ. Így akkor hiába van lte képes watch-om… :frowning:

Ez nem biztos hogy így van. Mert ugye amikor hozzáadod a Telekom-os eSIM-et, akkor belépsz egy telekom fiókba. Ez bármelyik lehet szerintem. Holnap megnézem neked @dzsega mert van 2 előfizetés és 2 Apple Watch LTE is itthon. :slight_smile:

A lényeg ugye, hogy a MultiSIM szolgáltatás aktiválva legyen a másik Telekom-os fiókon. JAH és az fontos, hogy Telekom-os kártya legyen a telefonba rakva. Tehát 2 különböző Telekom-os előfizetés esetén működhet ez.

de mivel az Apple Watch esetén az LTE-t az Apple arra szánja, hogy a telefonod nélkül tudj elmenni például futni, így számukra semmi értelme nem lenne, ha egy teljesen másik telefonszámú kártya lenne rajta, hiszen akkor pont az a funkciója lenne semmis, hogy otthon tudod hagyni a telefonodat.

tehát szerintem fel fogja dobni, hogy azt az előfizetést nem adhatod hozzá az órához, mert az eltér a telefonon lévőtől.

Nálunk svájcban létezik külön előfizetés az Apple Watchhoz, így kapsz egy külön számot hozzá, ez akkor jó, ha egy családtagnak állítod be és mondjuk nincs iPhoneja. Vagy ugye tudod magadnak a MultiDevice-t (multisim) választani ami ugye ugyanaz a szám. De szerintem, ha sajátnak van beállítva a Watch akkor nem fog működni mint ahogy Te is írod.

Talán ez?

Ez a family plan, de ilyen nalunk nincs. :slight_smile:

Oh, azt hittem ez nincs területileg korlátozva. :slightly_frowning_face:

Nem is reméltem ennyi és ilyen gyors segítséget. :face_holding_back_tears: