Kezünkben az AirPods Pro – teszt és vélemény

Le tudnád tesztelni ma napközben, hogy bedobod valaki fülébe az Airpodsot és mennyire hallod kintről? Max hangerőn ez nagyon fontos. Ez az egy tart vissza tőle, mert nem szeretek másokat zavarni az idegesítően kihallatszó zenével, én is rühellem mikor valakinél hallom. :joy:
Az árát megemészteni se volt könnyű, de azon már túl vagyok. :grinning:

Ma nem 100%, de a napokban mindenképp megcsinálom neked. :slight_smile:

Na megnéztem a sonyt, egy picit kényelmesebb mint a bose, megvárom black fridayt hátha lesz valahol jó kis akció rá, aztán összehasonlítom a kettőt( vagyis 3-at mert addigra az airpods pro is megjön talán). Mondjuk az airpods csak munkára kell. De a kettő közti különbség már érdekel.

Megvettem az AirPods Pro-t, nem bírtam a testemmel. :grinning: Amennyire kihallatszik az még a belefér kategória. Nagyon szuper a cucc, viszont egy furcsaságot vettem észre. Tapasztaltam az alap szoftverével, illetve a legújabbal is, hogy random megakad a hang nagyon minimális időre, amikor nyomkodom a telót. Ha csak kikapcsolt kijelzővel hallgatom, akkor nem nagyon lettem erre figyelmes.
Nálatok ez így szokott jelentkezni?
Jó pár fajta bluetoothos fülesen túl vagyok, de ilyesmit nem tapasztaltam még.

Ez egy kibaszott hulladék, sikerült megint az Apple-nek egy szart kreálnia, mint mostanában egyre jobban. Kb 1 hétig működött normálisan, mostanra teljes összeomlás, még a reset se segít rajta. Hol csak a bal, hol csak a jobb szól, de az is recsegős, meg - meg szakadva a kapcsolat, a sztereó mód teljesen megszűnt. Vihetem vissza ezt is a szervízbe.

megpróbáltad már újra párosítani?

Az, hogy a te terméked lehet hibás, attól még nem hulladék. Előfordul.

Jahh, valószínű csak az enyém, ahogy az is valószínű, hogy pont én futottam abba is bele, hogy a 10,5 iPad Pro-ból, három darab ledpanelhibás került hozzám egymás után, kb kéthavonta rohangálok mostanába a szervízbe, hol ezzel, hol azzal. Megpróbáltam már mindent az Airpods-al, de se semmi se segített. Egyik nap még jó volt, másnapra meg már szar. Nem tudom szoftveresen szart be, vagy hárdveresen, de ezzel nem is kéne nekem foglalkoznom.

Így van, nem is neked kell ezzel foglalkoznod…

iPhone 3 óta használok Apple eszközöket, jelenleg 10 Apple cuccom van. Airpods 1 gen, Airpods Pro, Apple Watch 0. gen, Apple Watch 2. Kerámia, Apple Watch 4. Acél, iPhone 6s, iPhone 11 Pro, iPad mini 4, iPad Pro 10,5, iMac. Folyamatosan azt veszem észre, hogy mind szoftveresen, mind hárdveresen egyre gyengébbek és egyre időtállótlanabbak az eszközök… Sok hibát tudnék sorolni ami baromira idegesítő a mindennapokban…

Ne vedd meg őket.

Nyilván megértem ezt, de én ugye nem tapasztom, tehát nem tudok mit tenni.

Nem is kértem, hogy tegyél valamit, senkitől se kértem. Leírtam a véleményem az Airpods Pro-ról, ennyi. Amúgy azóta kínlódva, de csak sikerült működésre bírnom. Nem tudom most meddig fog megfelelően működni…

Szerintem feleslegesen szenvedsz vele. Már az első hibánál vissza kellett volna küldeni, és már rég kaptál volna újat. Ilyenkor ne várj, cseréltesd.

Nekem nincs annyi időm és energiám, hogy hetente rohangáljak a szervízbe vele, ráadásul most az ünnepek közelettével akkora a forgalom, hogy egy élet A-ból - B-be jutni, pláne parkolóhelyet találni. Múlt héten voltam a szervízben a 4. szériás acél órával, mert este 64%-ról, reggel 4 órára kikapcsolt, 0% akkun ált. Itt valamit szoftveresen csesztek el a legutóbbi frissítéssel, külföldi oldalon is panaszkodtak.

Ok, nyilván ez a Te dolgod.

Na akkor összehasonlítom én is őket. :joy: Amúgy, talán, lehet tényleg jobb a sony. Plussz pont a repülős adapterért meg tényleg sokkal több mindent “tud”. A hangzásban én sok különbséget nem veszek észre. De amúgy az AirPods Pro-nak is igen jó a zajszűrése, meg is lepődtem. Szerintem tényleg nagyon jó és észre se veszi az ember, hogy hordja. Ajánlani tudom én is a Pro-t. Kényelemre fényévekkel jobb mint az AirPods 2!!

Nem szaroztál :smiley: :smiley: :smiley: Gondolom majd vissza küldöd, ami nem tetszik. Én azt mondom a Sony és az AirPods Pro között érdemes választani. Sony abban az esetben, ha kényelmes és elfér, illetve szereted a fejhallgatót. AirPods pedig akkor, ha hordozhatóság és zajszűrés kell.

Én amúgy az AirPods Pro mellett döntöttem.

A Pro mellett döntöttem én is. A hétköznapokban sokkal kényelmesebb. A sony-t megtartom a hosszú repülőútakra. A bose mint mondtam már nem az enyém😀 A sonyba nagyon tetszik az a funkció mikor a zajokat kiszűri, de a beszédet tisztán hallani sőt felerősití.

1 kedvelés

Na a héten mind a 3-at kipróbáltam. Egyet leszögezhetek. Ár-érték arányban a Bose a legrosszabb!! Mondjuk a Sonynak a BF hét miatt 299-ről lement az ára 199-re így fele annyiba kerül mint a Bose ami 400. De összehasonlítva a kettőt tudásra is a Sony magasan veri a Bose-t. De viszont mivel ez AirPods topic. Az AirPods egy iszonyatosan jó fülhallgató. Kényelmes a hordása nem nyomja fület, tökéletesen illeszkedik, a zajszűrés funkciója meg tökéletes és többet tud mint a Bose. ( itt beállításra gondolok, a Bose-nál “csak” a zajcsökkentés mértékét tudod állítani, még az AirPods-nál ki- bekapcsol és transparenz modus) Amit én megfigyeltem az AirPods a beszédet nem tudja megszűrni rendesen, de a zajokat tökéletesen. Hosszú repülőutakra viszont a Sony biztos, hogy sokkal kényelmesebb. Amit megfigyeltem a Sony meg a Bose nem csatlakozik automatikusan az Apple Watch-hoz, a Beats meg az AirPods pedig igen. A végére pedig annyit, hogy az AirPods Pro szerintem is nagyon jó ár-érték arányú headset!

1 kedvelés