Macrumors: Magyarországon és Luxemburgban is napokon belül elindulhat az Apple Pay!

Köszi szépen! Akkor van rá reális remény, hogy itthon is működni fog így.

Akkor egyszerűsítek: az Apple nem tiltja, a bank tilthatja. Mivel itthon nincs még hivatalosan, így nem tudni, hogy a hazai bankok hogy fognak hozzáállni.

Külföldi bankok ebben a témában irrelevánsak, van ahol működik (AMEX), valahol nem.

Azt meg tudja nekem mondani valaki, hogy van-e valami kezdeti teendő, ha OTP-s vagyok (pl szerződéskötés a fiókban az  pay-re vagy ilyesmi)? Vagy csak fogom a kártyámat és a walletban beregisztrálom? Köszi, ha felvilágosít valaki :slight_smile:

az otp app-ban van ilyen menü és azt írja, hogy itt nem elérhető, ergo gondolom olyan lesz mint az ekg volt mikortól lehet majd használni aktiválják és jó lesz, leírja ami teendő még lesz vele és kész. szvsz
Ja mikor kattint rá az ember akkor be visz az appstoreba

Hol van ilyen menü az OTP appban?

elindítod és a 3 csíkra böksz ott lejjebb görgeted s ki lesz írva otpay bár lehet ez a régi volt, de bízom benne hogy nem

Jahh, az ezer éves dolog, és az OTP-nek a saját Pay appja volt. Nincs már fenn az AppStore-ban. Kb semmire sem volt jó.

lehet, de mintha régebben nem tolt volna be a store-ba, de nem tudom

https://www.otpbank.hu/otpay/

Igen lehet, en igy hasznalom evek ota.

Ha elerhetove valik a funkcio, akkor fog kiderulni, hogy mely szamlacsomagokkal es mely kartyatipusokkal fog mukodni.

1 kedvelés

Sziasztok!
Vajon lehet majd regisztrálni otp-s virtuális bankkártyát is? Nem szeretném a normál kártyám beregisztrálni, fő a biztonság :smiley: . Ennek a virtuális mastercard kártyának ugyanúgy van kártyaszáma, cvv-je, birtokos neve és lejárati dátuma.

Semmivel sem biztonsagosabb az Apple Payben a virtualis kartya mint a valos, ugyanis a kartya regisztracioja utan es a DAN azonosito legeneralasa utan a kartyaadatok torlesre kerulnek.

Remélem nem csak scanneléssel lehet hozzáadni bankkártyát, ahogy azt egy bemutató videóban láttam. Maradnék a virtuális bankkártyámnál.

Köszi!

Sziasztok!

Egyesült Királyság volt beállítva a telefonom régióként, és így lehetőségem volt hozzáadni a Wallethoz eddig is bankkártyát. Nyilván a magyar kártyákat nem fogadta el.

Ezt a cikket elolvasva átállítottam a régiót magyarra, persze nem engedi még a kártyát hozzáadni.

Aztán visszaállítottam újra angolra, viszont most már nem dobja fel a kártya hozzáadása lehetőséget.

Előfordulhat, hogy letiltotta az Apple ezt a trükköt?

A magyarországi bevezetéssel kapcsolatban, információm szerint az OTP-nél biztosan indulni fog (kizárólag legyártott MC és Visa kártyákkal). Pontos dátumot nem tudtam meg, de május 17 környékéről beszéltek OTP berkein belül.

indítsd újra a telefonodat. (a május 17-i dátum amúgy a cikkben is ott van. :wink: )

Nagyon remélem, hogy nem :smiley:

10 éve (amióta az OTP-nél vagyok) mindig MasterCard kártyát kaptam. Most májusban járt le a bankkártyám és most VISA-t kaptam helyette.