Megjelent a watchOS 7 – új számlapok, alvásfigyelés és még sok más

Valami nálam félre ment a frissítésnél. Series 3-as, eleve küzdelmesen indult. Először nem volt ellenőrizhető a frissítés, majd kevés volt a tárhely. Akkor csináltam egy teljes visszaállítást, új óraként lett beállítva. Települt szépen, majd másnap elkezdett véletlenszerűen újraindulni. Tegnap már kétszer nem is reagált semmire. Este megint teljes törlés, akkor már megcsináltam a telefonnal is. Új készülékként lett beállítva mindkettő (a telefonnak tényleg jót tett), az óra most is elkezdett magától újraindulni. Csak gyári appok vannak rajta.

a jelek szerint a Series 3 esetén ez előjön valamiért.

Türelem hibajavítást terem. Remélem gyorsan meglesz a gyógyír, mert már a MacBook sem látja az órát, legalábbis a feloldáskor.

@zzsola arra elvben ez a megoldás:

  1. Open “Keychain Access”
  2. In “View”, enable “Show Invisible Items”
  3. Search for “Auto Unlock”
  4. You should see a whole bunch of application passwords for “Auto Unlock: XXXX’s …”
  5. Select all records and delete (this will reset/disable auto unlock on other Macs if you use multiple Macs)
  6. Whilst still in “Keychain Access”, search for “AutoUnlock” (no space)
  7. There should be 4 entries for “tlk” “tlk-nonsync” “classA” “classC”
  8. Select 4 records and delete (don’t worry if they re-appear, the system repairs this automatically)
  9. Open “Finder” and navigate to “~/Library/Sharing/AutoUnlock”
  10. There should be two files “ltk.plist” and “pairing-records.plist”
  11. Delete both files
  12. Open “System Preferences” and try enabling auto unlock. You may need to enable it twice, the first attempt will fail.
1 kedvelés

aki Series 3 esetén újraindulásokba fut bele, az itt tud hozzászólni az arról szóló cikkhez:

Megcsináltam, működik. Köszönöm!

nekem ezt nem akarja megcsinálni fel van oldva a watch a telefon de baromira nem működik már mindent újra indítottam. Elmentem itthonról majd megjöttem mondom megpróbálom megint erre egyből működik esküszöm nem értem…

Lehet ez az új Apple szabadalom, hogyan vegyenek rá mindenkit a mozgásra, csak rejtve, burkoltan

Én is belefutottam ebbe a hibába, series 4-en. Köszi a megoldást!

Hm, érdekes. Ha megcsinálom a fentebb írtakat, akkor elsőre szuper minden, feloldja újra a Watch a Mac-et, de utána újra elfelejti. Többször is töröltem amiket írtak, de nem lett jó második felnyitásnál.

Szerintem ahhoz lehet koze hardveresen, mint ami a kornyezeti zaj meresehez is kell. Ez is csak S4-tol volt elerheto.

Így van, mert nem csak a mozgást figyeli hanem a vízcsorgás zaját is érzékeli.