Megjelent az iOS 13.1 – hibajavítások és újdonságok

Valaki aki rálát esetleg meg tudná nézni, hogy a a Telenor carrier bundle 38-as verziójában van-e VoLTE-re utaló nyom? Nem tudom mit kell benne nézni csak kiváncsi vagyok.

A Telenornál most töröltettem a VoLTE funkció tiltását de sok változást nem vettem észre (pedig restart is volt már).

Használd dark módban akkor nem annyira zavaró :grinning:

1 kedvelés

Utolsó próbaként még megpróbálhatod azt, hogy csinálsz egy mentést a telefonról (iTunes vagy iCloud), majd utána gyalulod a telefont, és visszaállítod a mentésből.

Ha ez se, akkor tényleg passzolom.

Az iPad OS at iPad-on 13.1 -ként jelenik meg?

Ez nekem se müködött soha, sőt a youtube is elhallgat rögtön.

Youtube más, az elhallgat mindig. Safariban vannak olyan oldalak, ahol elhallgat, máshol nem. Szerintem függ attól, hogy melyik oldal milyen megoldást választ a streamelésre. És azt is el tudom képzelni, hogy iOS 13-ban kilőtt minden lehetőséget az Apple. Nem biztos, hogy készakarva, csak így sikerült :slight_smile:

Az lehet. De próbáld ki a tunein-t vagy a mytuner-t, ha rádióhallgatásra használod

Kipróbáltam ezt az Inforádió Arénát és úgyanúgy megy tovább safariban a lejátszás, ha lezárom a kijelzőt, nem némul el. Ios 13 van nekem is fent.

Nekem is megy kb. 30. másodpercig majd megáll. Reméltem, hogy csak valami beállítás kell és megy minden tovább.

Bocsi elöbb véletlenül neked válaszoltam az inforádiót.

Kiprobáltam, megy tovább, sőt a lezárt kijelzőn utánna tudok még beletekerni is.

Megpróbálok egy újraindítást. Ezek szerint akkor mennie kellene, nálam van a hiba. Köszönöm hogy megpróbáltad. Szintén XS?

Nem, 11pro.

@sterndessudens, @83miki83: alkalmazásfrissítés a háttérben esetleg le van tiltva? mert az például szerintem beleszólhat ebbe.

Újraindítás megoldotta. Azt hittem ez a ios 13 miatt van. Köszönöm a segítséget, nagyon hiányzott volna ez a lehetőség.

1 kedvelés

Nem, nincs benne. Kártyát másik, támogatott készülékbe átrakva működik, szóval a készüléken a hiányosság.

Valaki próbálta SE-n? Én még béta x verzióban de kicsit laggolt az oldalak közti váltás így vissza tettem a 12-t (az tökéletes). Amíg ezt nem tudom, hogy jó lett e nem szeretném feltenni… (nem szeretnék újra bemenni a 4S / iOS6 tökély / utána már csak szívás utcába…). Köszi

nekem se van, de nekem huz ala minden szot ez a szar, amiben nincs ekezet :slight_smile: a gyorsasagaval amugy nincs bajom, de mivel ez engem baromira zavar, lehet, hogy visszateszem a 12-t (amig meg lehet)

ameddig az Apple aláírja az iOS 12.4.1-et, addig azt vissza tudod tenni, és így ki is tudod próbálni, milyen a saját készülékeden.