Megjelent az iOS 13 – dark mode, megújult Kamera és Fotók és még sok más

Akkor összegezve: a quickpath nem elérhető magyar billentyűzeten a FaceTime os szem korrekciót kivették és ha fotózásnál ujjam a gombon tartom nem kezd videót készíteni.

A gomb az ujjon dolgot sehol nem emlitettek iOS 13 szinten. Azt az uj telefonoknal mondtak el, tehat mindenki masnak marad a sorozatfoto.

tehát ahogy a mondás tartja: “a mi kutyánk kölyke”.

amúgy neked ez elég hogy évenként kijön egy ráncfelvarrással a mac és azt mondja hogy mekkora királyok vagyunk hogy a telónkkal lehet fényképezni is?

Köszönöm a választ akkor nem is keresem tovább mert elég sűrűn használom a FaceTimeot aztán kipróbáltam volna

de kérlek, értsd már meg, hogy az iPhone az iPhone és nem Mac… tedd már meg, hogy a termék nevét használod, mert máskülönben egyszerűen megtévesztő, és nem érthető, amit írsz.

a ráncfelvarrás az minden páros évben van – lásd iPhone X után iPhone XS, kívülről jóformán semmi változás, inkább csak belülről. a páratlan években új készülék jön – lásd iPhone XS után iPhone 11 Pro, ilyenkor már kívülről is változik a készülék, hiszen a két hátlapi kamera helyetti három darab is elég drasztikus változás.

ezt hol olvastad? nem mondott semmi ilyesmit az Apple. azt mondták, hogy ez az eddigi legjobb iPhone, ami igaz is, hiszen mindegyik újabb készülék többet tud az elődjénél. de ha számodra ennyire nem felel meg, akkor egyszerűen ne vedd meg, nem nagy tudomány.

2 kedvelés

SE-n szépen fut nálam, bár az akksi kevésbé bírja. Az új funkciók nyilván többet “fogyasztanak”. Az Exchange fiókot ez is furán kezeli, asszem a iOS 11-nél volt hiba korábban. Lassan szinkronizál és nem időrendben vannak a levelek, hanem össze vissza.

A Mail.app egy bughalom a 13-ban fióktípustól függetlenül (és már a bétákban is az volt), remélhetőleg a végleges 13.1-ben már jó lesz.

Köszi a gyors választ. Mindig megfogadom, hogy nem frissítek az első alkalommal, de ugye most sem jött össze :smile:

Szóval hogy működik a Sign wit Apple ? Mert én nekem sosem ad fel semmit!!!

ezt még el kell kezdenie támogatni az adott szolgáltatásoknak is, csak úgy magától nem megy.

Mind a feleségem, mind pedig a saját Iphone X készülékem naponta többször is elveszti a hálózatot a frissítés óta. Egy éves készülékek, soha semmi - tehát ilyen jellegű sem - probléma sem volt velük. Nagyon fasza, mikor észre sem veszed, hogy nem vagy elérhető. Gratula az illetékeseknek!

Ez a hiba korábban is elöfordult X-el, de a hiba csak 4G-n jött elö nekem. Próbáld meg kikapcsolni rajta a 4G-t, de a valószínü, hogy a holnapi frissitéssel megoldodik megint ez a probléma.

Apple Pay probléma

Az iOS 13 előtt működött az a funkció, hogy az iPhone-t (6s) közelítve a terminálhoz, zárolt képernyőn felugrott a Wallet, és csak touch ID-vel igazolni kellett a tranzakciót. A frissítést követően ugyanezzel a mozdulattal ugyan kéri a jelkódot vagy a touch ID-t, de kizárólag a főképernyő jelenik meg, a Wallet a kártyámmal nem.

Hozzá tudom adni a kétkattos zártképernyős módot, de az nem ugyanaz, mint a frissítés előtti állapot. (OTP Mastercard káryta.)

Van erre megoldás? Egyáltalán más is észrevette ezt az anomáliát?

IPS kijelzőn jelent valamit az üzemidőben, hogy sötétebb a téma, hogy fehér helyett feketét jelenít meg?

Nem igazán sajnos. Valamennyire igen, de leginkább OLED-nél számottevő.

A beállításokban a Touch ID és jelkód alatt be van kapcsolva, hogy a Wallet-ot is elérje a zárolt telefon?

1 kedvelés

Nem, az ki volt kapcsolva, úgy tűnik, hogy a frissítés kikapcsolta/felülírta. Köszi szépen, most bekapcsoltam, remélem, ez megoldja.

A Find My alkalmazást jól látom nem tudjuk widget-hez adni !? :-/

igen sajnos ezt én is észre vettem és hiányzik is nagyon remélem vissza kerül valahogy…