Megjelent az iOS 13 – dark mode, megújult Kamera és Fotók és még sok más

Pedig én arra gondoltam hogy ez az operációs rendszerben lesz benne nem pedig támogatás!

hát de ha az adott oldal nem támogatja, akkor szerinted hogyan működne? a jelenleg használatban lévő Google- vagy Facebook-fiókkal történő bejelentkezést is támogatni kell, nem megy csak úgy magától.

Igen értem de mikor bejelentették akkor tök azt sugalták hogy addigra az is meg lesz! Mert akkor mi az értelme volt ilyen egyértelműen bemutatni? Bár ez is olyan mint a térkép alkalmazás!

Nem, nem érted. Ez már meg van, kész, működik az Apple részéről. Viszont te csak akkor tudod használni, ha a weboldal, aplikáció stb. fejlesztői is beleépítik a termékükbe. Tehát mindkét oldalról kell ez a “beállítás”, nem csak az Apple részéről.

A 9to5Mac-nek van már egy kezdeti listája, hogy mik azok az oldalak / alkalmazások, amik támogatják a “Sign in with Apple ID” funkciót:

Az iPhone 11pro már tudja a 16:9 képformátumot!

Nálam az X-en nem dobja el, de jóval gyengébb a térerő! iOS13 alatt is!

Szintén X és sajnos a napokban ugyan ez a tapasztalat (talán csak a 13.1 óta, de nem biztos). De én eddig inkább arra tippeltem, hogy ezt annak köszönhetem, hogy bekapcsoltam a (4G, VoLTE be)-t (Vodafone hálózat plusz kértem az ügyfélszolgálaton a VoLTE engedélyezését noha hivatalosan az iPhone még nem támogatott ebből a szempontból, de működik/működött)
Egy segítség: ha észre veszed, hogy eldobott, akkor nem kell újra indítani a készüléket, hanem elég, ha repülés üzemmódba teszed és vissza, ekkor megtalálja)
Neked be van kapcsolva a VoLTE?
Vodafonos vagy?

@polibigyo, @Nem_Tom: egy restore iTunes-ban a visszajelzések alapján meg kell oldja.

Ehhez ugye szükség volna a jelszóra. Khm olyan biztonságosat választottam pár éve, hogy már én sem emlékszem rá :woozy_face:

Felraktam a 13.1.1-et hátha az segít. Szerintem akkor van a gond amikor 4G és 2G/3G lefedettségű hely között kellene váltania.

Erre van megoldás: https://support.apple.com/hu-hu/HT205220#help

Igen, vodafonos. Én úgy tapasztalom, hogy a 13.1 már megoldotta a problémát (rögtön feltettem a megjelenés után, és azóta nem jött elő) mindkét telefonon. Egyébként a voLTE nem volt bekapcsolva.

1 kedvelés

Nem túl biztató, hogy nálam pont a 13.1-nél jött elő. Tegnap felraktam a 13.1.1-et azóta még nem jött elő.

A fentebbit Neked akartam írni.

Sziasztok! Én mindig kivárok egy kicsit, hogy nehogy belassuljon a teló az új OS-nél és ne tudjam visszatenni a korábbit. Van valakinek tapasztalata 6S és SE-re? Gyorsabb, lassabb, stabil?

már most sem tudod visszatenni a korábbit, mert az Apple már nem írja alá. tehát arról már lekéstél.

Most már nem tudok finoman fogalmazni. Úgy szar az egész ahogy van, használhatatlan. Az ios 13-al jött elő, az eddigi javítások sem hoztak változást. A mostani 13.1.2 talán a legrosszabb. Az elmúlt fél órában kb. ötször dobta a térerőt az iFos X, senki nem tud visszahívni akit keresek, bosszantó. Az Apple ügyfélszolgálattal 37 percet beszéltem, ők sem tudnak semmi érdemi megoldást (bár próbálkoztak mindennel, ezúton is jár nekik a piros pont), a végszó: várjak egy jó frissítésre :). Persze. Szerintem itt befejeztem az iFosozást, ez nem hogy nem prémiumtermék/szolgáltatás, hanem mindennek az alja. Legalább észlelve, hogy használhatatlan a 13-as, tennék lehetővé a 12-es vissza tételét.

Szolgaltato? Probaltad a korabban irt 3G-re visszavaltast? Hibajegyet vettel fel?

és a 4G letiltását is kipróbáltad?