Megjelent az iOS 16 – új zárolási képernyő és Otthon app, illetve számos egyéb újdonság

Mit jelent az, hogy “egy beszelgetesben ramesz az ember nevere”, illetve, mit jelent az, hogy “ramenes utan” nem jelenik meg a beallitas?

A Viber fejlesztoknel jelezted mar a hibat? :smiley: ok valoszinuleg sokkal inkabb tudnak ezzel mit kezdeni.

1 kedvelés

Es mire nyomok ra es hol? PONTOSAN. Talaltam nehany kulfoldi bejegyzest is rola, de sehol nem birtak normalisan leirni, csak total feluletesen. Kezdem gyanitani, hogy nem mindenkinel egyforman mukodik mert mar szet nyomkodtam a kepernyot widget szerkeszteskor :slight_smile: de shogy nem ajanlja fel a valasztas lehetoseget.

Megjelent a 16.1 fejlesztői béta

1 kedvelés

Valaszolok magamnak, zarolt kepernyo akkumulator kijelzes kapcsan. Szerkeszteskor, eloszor hozzaadjuk az akksi ikont az ora alatt elhelyezkedo widget savba, majd kozvetlenul ezutan ott nyomunk ra (nem hosszan!) az ikonra abban a savban, addig amig meg aktiv a szerkesztes lehetoseg (az ikonok bal felso sarkaban ott a kor :). Ekkor ugrik elo egy plusz menu, ahol kikapcsolhato az automata valtas es tudjuk fixalni az adott keszuleket. Mindket widget kijelzes tipust, az 1 egyseg, es a 2 egyseg szeleset is kulon kell allitani.

Bocs, nem olvastam a kérdésed, nekem meg túl egyszerűnek tűnt, ezért fogalmaztam úgy. Pontosan erre gondoltam, amit csináltál. Ettől függetlenül még mindig él az eredeti felvetésed, hogy mi alapján történik a váltás automatikus módban?

Ha senki nem frissit akkor hogy a bubanatban fognak kiderulni az esetleges hibak vagy amik eppen nem tetszenek az embereknek az adott verzioban? Pl. Nekem qurvara nem bejovos ez az alulra kerult ertesites es valtoztatni se lehet a regire.

ezt már a WWDC óta tudni lehetett, hogy ez így lesz, hiszen külön kiemelte az Apple, tehát gyakorlatilag nem újdonság. ha lentről felfelé húzod rajtuk az ujjadat, akkor megnyitja őket a korábbi nézetben.

Nekem is furcsa volt kinézetre kb. két napig, viszont sokkal jobban kézre áll, főleg ha törölni szeretném.

2 bugot is tapasztalok, az egyik, hogy safariban scrollozok és belefagy az oldal, bezárom újranyitom megint jó, teljesen random.
A másik, megy egy videó, kiküldöm airplayen apple tv-re, bal fent az x-re nem vagy nagyon nehezen reagál. I11pm

Akku gyors merülést viszont nem tapasztaltam.

vegyél fel róla hibajegyet, és küldj diagnosztikai logokat az Apple-nek, hogy javíthassák:

Megoldódott, be volt kapcsolva az asztali mod. Egyes weblapok miatt nekem jó volt, nem kellett állítgatnom. Gondolom majd javitják. Infót köszönöm, ha valamibe belefutok még megírom nekik. :wink:

A kommenteket olvasva, néhánynál azt látom, hogy ha megnyernék életük legjobban vágyott autóját és nem azon az oldalon lenne a tanksapka nyílás ahol a régin, el sem mennének átvenni. :crazy_face:

Ugy látom az üzenet elküldve hangot még mindig nem kehet kikapcsolni. Forradalmi újítás lenne pedig.

küldj az Apple-nek feedbacket – vagy némítsd le a telefont:

Hát ez eddig nem jutott eszembe:)
Nem hiszem hogy érdekli őket egy ujabb feedback, cikkek tucatjai foglalkoznak a témával évek óta, support forumjukon is vannak rola témák. Ez egy Apple hülyeség amire nincs magyarázat, csak így működik és kész.

Ha nincs ticket, nincs igeny. Ha van egy ujabb ticket, akkor az megporgeti a meglevo ticket “duplicate” szamlalojat, miszerint te is szeretnel ilyet. A forumon sirankozokbol nem lez ticket, nem lesz gondolkodas es legfokeppen, nem lesz funkcio sem.

amikor a fejlesztés időbe és így pénzbe kerül, hiszen a fejlesztők munkaidejét ki kell fizetni, addig az olyan problémák, amelyek nem a hivatalos felületen keresztül érkeznek be, gyakorlatilag nem léteznek.

ez nem csak az Apple-nél van így, hanem bárhol, hiszen mégis honnan tudhatná a fejlesztői csapat, hogy valamit szeretnél változtatni, ha azt nem velük közlöd, hanem mondjuk a szomszédnak veted fel egy grillezés során.

mindenről legyen ticket, akkor lehet hivatkozni rá, hogy már ekkor és ekkor jelezve lett, mégsem történt semmi. ticket nélkül viszont kevés az esély, hogy bármi is történjen.

Ah, ertem, akkor azert jonnek amugy lassan a feature-k mert csak az ujsagirok irnak rola hogy kellene valami de senki nem veszi a fáradtsagot hogy irjon feedback-et :wink:
Na megyek dobok egyet…

Jól látod, ha lassan érik ezt a számot ami már az eladott vasak és adott szoftvert használók számához képest számottevő, akkor még gondolom jön egy elbírálás, hogy hogyan is lehet megoldani és az mibe fáj, stb. majd ha döntöttek és abba az irányba, hát megpróbálják orvosolni is azt, akkor lassabban jön a megoldás is. Ha nem így van mégsem akkor azt csak az Apple és a mindenható ismeri, meg pár bennfentes esetleg. :slightly_smiling_face:

En most mar nagyon bizok ebben, mert ez kb egy 5 dollaros feature, ebben mar a unit test is benne van :smiley: