Mindent az Apple Music Lossless-ről a Muzix támogatásával!

Ha Pesten laksz, akkor én azért erre tök szívesen ránéznék, akár elhoznám a sajátomat.

Automatikusan sosem vált át MacBook-on egyik sem.

Ha ennyi embernek van baja vele akkor én inkább passzolom, pedig már majdnem megrendeltem :frowning:

Szia. Nem merem kijelenteni, hogy csak, de a 2021-es 4K tv-k biztosan tudják a 24/48-at, ami jobb, mint egy cd. Ezeken egy hdmi kimenet van, ezért venni kell egy jel(szét)osztót, amin van hdmi bemenet (és lehet más is még) és kisjack és/vagy rca és hdmi (tovább a tvre) és tudja (többség minimum tudja) ezt a részletességet tovább vinni. Van, aki apple tvt belevezeti a tvbe eés onnan hozza ki hifire, ha a tv képes továbbítani ezen a minőségen a hangot.
De ha rákötöd a iPad, Mac, Macbook, iPhoneod a hifire, az is jó, csak akkor azt kell nyomkodni.

1 kedvelés

" 1. Apple Music nagy valószínűséggel fut Win10 alatt iTunes-on keresztül Lossless verzióban is."

Tesztelve: nem működik

Beállítások között egyáltalán nem találtam a “szokásos” lehetőségeket.
Letöltöttem egy zenét, 10 mb volt. Ugyanez a szám FLAC-ban 30 mb (ALAC-ban kb. 27-28 lenne)

Mivel az iTunes nem frissült, így sajnos nem tudja :confused: Ettől függetlenül talán jobb és egyszerűbb is dedikáltan egy iPhone-t használni lejátszónak.

Nem Pesten, vidéken…

nekem gyakran egész munkaidőben megy a zene, nem akarom az iPhone-t használni lejátszónak, amikor pc-n dolgozom :slight_smile:
augusztusig kitart a free 3 hónap, hátha ezalatt még domborít valamit az Apple.

Szia! Köszi a választ. Ha simán A HDMI-vel közvetlenül csatlakozol az erősítőbe akkor is kéne működjön, vagy?

1 kedvelés

Az iBasso DC03 nagyon kiakasztott, hogy nem iPad OS kompatibilis. Vissza küldtem. Megvettem a Lotoo PAW S1-et a ULTRASONE PERFORMANCE 880-al. Ez remélem menni fog az iPad Air 4-el. Ha nem akkor fölgyújtom az egész hóbelebancot, és onnantól csak kínai AirPodsal tolom :crazy_face:

1 kedvelés

@DonkaRichard @ollo Nekem van a monitoron HDMI switch. Egy gombnyomással tudom ide oda pakolgatni. Bár mondjuk én két monitor közt használom. Az egyik a saját a másik meg egy ilyen 55”demonstrátor monitor-Tv. Egy ilyen switch-el lehet hogy előrébb lenne. Bár bosszantó lehet először számot választani utána meg áttenni a hangot minden alkalommal. Mi lenne akkor hogyha a tévéről venné le a jelet optikai kábellel. Bár mondjuk az se biztos hogy jó megoldás. Csak egy ötlet volt.

Ha van ilyen bemenete, nyilván kezelni is tudja

Üdv DC03 -asok!
Válaszolt a gyártó! Idézem:
"Hello, Thank you for contacting us.
We have reported this issue to the USB receiver chip provider Bravo HD for more than one month. They don’t have a solution so far.
Sincerely
iBasso Audio
/Ezt a problémát már több mint egy hónapja jelentettük a Bravo HD USB vevőchip szolgáltatójának. Egyelőre nincs megoldásuk./

A DC04-et próbálta valaki? (vagy az is ezt a chipet használja?)

2 kedvelés

Egyébként totál fura, hogy nekem meg megy M1-gyel. Tökre kíváncsi lennék hogy akkor megy-e iPad Airrel is nálam.

A gyartok eleg sokszor “ciganyok”, es ugyonazon a neven hivott termek moge kepesek mas es mas fizikai hardvert bepakolni. Igy lehet, hogy a regebbi peldanyokban mas IC van es az meg mukodik.

SZia, bocs a kései visszetérésért, sok egyéb is volt… :frowning: SZomorúan hallom, de megnézzük/ megteszteljük, hátha van megoldás. Őszinte leszek, mi futtatunk háromféle streaming előfizetést, mert mindegyik más és más és amikor az egyik nem megy, jöhet a másik. Ha nincs egy egy zeneszám itt, jöhet amaz… Ami eddig biztosnak látszik, hogy a Tidal rétegzenéket is kiad Masterben, míg az Apple Lossless láthatóan arra törekszik, hogy minden meglévő tartalmat megpróbáljon felskálázni.
SZáz szónak is egy a vége, a minőség orientált fogyasztó végre jól jár…:slight_smile: May the MUZIX be with you.

Hmm… Nem lehetne a DC03-asomat becserélni egy olyanra mint SzifonAdmin -é ? :slight_smile:

1 kedvelés

Ezen cikk miatt vásároltam egy iBasso Audio DC03-t. Aztán kiderült, hogy nem is támogatja az M1-es Macbook Air-t! :frowning:

1 kedvelés

de támogatja. lásd fentebb, @SzifonAdmin kolléga nyilván kipróbálta, és M1-es géppel használja.

1 kedvelés

Mármint próbáltad és nem ment?