Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Mindenhol épp az ellenkezőjét lehetett olvasni, hogy az OTP haladékot kér a bevezetésre, vagy ha el is indul (az azonnali utalás), akkor egyelőre max pár százas összeg mehessen csak.

Ééés már megy is.

Nálam is megy.

K&H sajnos nem!! :frowning:

Nekem még még hibával elszáll.

Telefonon és órán is siker

Működik ! Én az OTP SmartBank app ban adtam hozzá a kártyát a Wallethez, tényleg egyszerű volt . Ha jól értelmeztem 5000 HUF felett sem fog PIN kódot kérni!

Nekem magyar régión még Apple pay szekció sincs a beállításokban :sweat_smile: pedig már újraindítottam a telefont

Érdekes frissítés. Ez még nem az új app, viszont Wallet már a frissítés előtt is volt. Szerintem ez csak egy nagyon minor update, Hogy leirhassák a changelog-ba, hogy van Apple pay :grinning:

Nekem OTP smart bankban az órát sikerült apple pay hez adnom a telefont (XR) nem.

Nálam egy iCloud ki-belépés segített a Wallet problémán.

de magyar régión?

Természetesen.

Végre :slight_smile:

Igen az iCloud ki bejelentkezés segített nekem is mert előtte csak az órán​:ok_man:t2::clap:t2::grinning:

tudtam hozzáadni

Az Apple oldalán még nem vagyunk feltűntetve mint hivatalosan támogatott régió. :slight_smile:

Yesss!

Hülye kérdés, de hol jelentkeztek ki az iCloud ból? Apple ID ből sikerült, de iCloud kijelentkezést nem találok :confused:

A beállításokon belül a nevedre kattintasz és azon belül a legalján találod.