Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Próbáltam, a virtuális OTP kártya nem megy úgy sem.

Köszi a tippet! Kiveszem a cikkből. Mivel nem tudtuk tesztelni!

A kártyámat gond nélkül hozzáadtam egy második eszközön is, bár az Apple ID ugyanaz.

Megerősítem, OTP virtuális kártyát (Mastercard) szerettem volna a Wallethez adni és nem sikerült. Normál kártyával is rápróbáltam, hátha mégis titokban engedélyezték a Visa-t is, de nem. :slight_smile:

1 kedvelés

na király, úgy látszik csak nekem nem hajlandó 800 kilépés és újraindítás után beadni az Apple pay szekciót a beállításokban :smiley:

azt tudjátok esetleg, hogy az Apple Pay Cash (az iMessage-es pénzküldős funkció) is műkodik-e?

Nem működik, az US csak, érdemes kikapcsolni, mert zavaró lehet!

Megtörtént! :slight_smile:

Simple virtuális kártyát sikerült valakinek hozzáadni?

Eddig két emberből senkinek.

Az nem virtuális, hamem a sima kártyád :slight_smile:

A virtulalis kartya nem tamogatott. Csak fizikai maestro es mastercard kartyakkal mukodik.

Amenyiben a fizikai kartyat hasznalom akkor is kuld ertesitest?

Én azt is mondtam :slight_smile:
Megvolt már a reggeli kávé? :slight_smile:

Nem :smiley: rohanunk a sajtótájékoztatóra :smiley: majd ott ezekre rákérdezünk.

1 kedvelés

BTW én már le is mondtam az SMS értesítést a kártyaterhelésekről, a Wallet úgy is szépen megőrzi azokat, és az esetek 99,9% mindig kártyával, PayPass-t elfogadó helyen vásárolok.

En most fizettem az órával pikk pakk ment. Isten király már csak a Cib és Erste kell hogy csatlakozzon.

1 kedvelés

multheten pénteken rendeltem MASTERCARD Standard-ot az OTP-nél
a kártya még meg se jött de már hozzá tudtam adni a kártyát az Apple Pay-hez a Smart Bank alkalmazással :+1:

2 kedvelés

Én már csak a limitemen emeltem jó rég, kell az értesítés mert nem akarok meglepődni mikor innen onnan hiányzik egy nagyobb összeg esetleg… :slight_smile:

1 kedvelés

Ez csak azért kellemes mert akinek valami okból kifolyólag új kártya kell, nem fog szívni 1-2hetet :slight_smile: