Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Wallet-et megnyitod a telefonon, kártyát megérinted és ott látod a tranzakciókat, amiket egyesével meg tudsz nyitni. Az értesítés meg csak jött.

ja ugyanugy semmit sem csinál

Húzd el újra az aktiváláshoz szükséges kapcsolót meg vissza. Több 5letem nincs.

Leegyszerubb ha kikapcsolod a telot 1 percre, visszakapcsolod, kijelenkezel icloudbol (legfelul a beallitasokban) es visszajelentkezel, tuti mukodnie kell, nekem eleg volt kijelentkeznem. (Frissitsd az otp appjat is hatha, bar nem tudom mi koze van hozza de elvileg semmi)

nekem nem rakja bele az utolsó tranzakciót a wallet listába vajon miért?

  1. ujrainditas utan müködik köszi
2 kedvelés

Mert apple watchal fizettel nem?

Ezt meg tudom erősíteni, mert a MC-ot sikerült a walletba hozzáadni a VISA kártyáknál nem ajánlja fel ezt az opciót az OTP alkalmazása!

Az lehet ha órával fizetek az nem jelenik meg a Wallet appban? A tranzakcióknál azt írja ha iPhonenal végzett vásárlásokat jeleníti meg. Akkor az órával történteket vajon hol?

Azokat csak az óra appban a kártya/tarnzakció alatt. érdekes… Ez vajon így normális nem kellene a telefon wallet appban is benne lennie egy szinkronnal vagy valamivel?

Hat ezt jelezni kell az Apple fele hogy szinkronizaljon, amugy normalis.

Nekem a következő hibát dobja a kártya hozzáadásakor mind a wallet-ban, mind az otp smartbank appban.
A kártya hozzáadásához szoftverfrissítésre van szüksége.
IOS 12.1
legfrissebb smartbank app.

Gondolom akkor a telefonod nem rendelkezik legalább iOS 12.1-el.

Szerintem a touch id-s eszközökkel csak így müködik a fizetés mindenféle dupla klikk nélkül: az X-en a főgomb dupla klikkel elő hívható meg az órán de pl az iphone 6s en nem hiába van opciónál ez a beállítási lehetőség.

A Touch ID-s készülékeken a Touch ID-t kell 2x gyorsan megnyomni.

Meg ez sem kell hozza, amennyiben ez az opcio ki van kapcsolva a beallitasokban akkor touch id az uj es megy ugy is.

1 kedvelés

nekem eleg volt csak a home gombra tenni az ujjam es a terminalhoz tartva mar meg is tortent a fizetes. (iphone 7) nem kellett nyomkodni. habar ugy is mukodik de foloslegesnek tunik.

Mindenhogy működik, TouchIDs telefonoknál nem gond ha nem duplázik az ember, elvégre a telefon felhozza a menüt és mehet is a TouchID, viszont X felett kicsit kényelmetlen visszatenni az arc elé :slight_smile:

nekem úgy nem is működött nem hozta fel a kártyát de lehet hogy nem állítottam valahol valamit be de majd este megnézem mert az a feleségem telefonja, viszont az apple álltal készített videón nincs semmi dupla klikk a fizetéshez csak az X esetén azért linkeltem de itt az X is.

De, 12.1-es IOS van rajta, egyébként a minimum feltétel a 11.2.