Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Off topic: Esetleg van nektek tervben, hogy megkeresitek a tobbi bankot?

1 kedvelés

Sokan próbálkoztak a többi banknál már, de a sablon szövegen kívül más nem érkezett, egyedül a CIB, hogy az év második felében indulnak.

A SmartBank új verziójáról egyelőre nem kaptunk információt, folyamatban van, de pontos megjelenést nem említettek. Az app egyébként nem csak kinézetében, de funkcióiban is megújul majd. Erről külön bejelentés lesz majd, amint itt az ideje.

Az appban nem terveznek külön listát az Apple Pay tranzakciók számára.

Amennyiben az eladó adatai nem szerepelnek pontosan, például “DIGIÜ?KAPU” szerepel, azt az adott eladó felé érdemes jelezni, de az OTP ügyfélszolgálatának is jelezhetjük.

Több kérdést már nem tudunk feltenni.

2 kedvelés

Amikor az Asszonynak állítottam be, a telefonon, akkor megkérdezte, hogy a telefonhoz VAGY az órához akarom kapcsolni a kártyát???
Ezen én is fennakadtam (szerintem Neked meg nem tűnt fel :). Gondoltam, hogy utána majd hozzáadom a telfonhoz is, na az eddig nem sikerült. Úgytűnik, hogy ez kizáró VAGY lesz. Neked/Nektek mi a tepsztalatottok?

Nekem nem működik! Walletban megjelent a hozzáadás ott se, smartbankot frissítettem és ott se azzal a hibával dob vissza, hogy frissítsem a szoftvert. Legújabb smartbank és ios 12.1

Nekem is megkérdezte, hogy a telefonhoz, vagy az órához adom, én a telefont választottam, majd visszaléptem az OTP appba kiválasztottam a kártyát újra elindítottam a folyamatot akkor már nem kérdezte egyből az órához adta a kártyát.

És iOS 12.3 a legfisseb…

Ha majd tudod írd meg légy szíves, hogy az órával való fizetési eseményt megjeleníti-e a telefon Wallet appja?

Hazafelé az Astoriánál veszek egy kenyeret a Prima pékben, jelzem, hogy mi a diagnózis.

Nem látom sehol se, hogy követelmény lenne.

A wallet az iOS része így abból most neked nem a legfrissebb.

Szuper, előre is köszi. Visszatérve az óra VAGY telefon kérdéshez, mi meg ki fogjuk próbálni a telefon majd óra sorrendet hátha így menni fog, mint nálad.

a Wallet app bármely, az adott kártyával, Apple Pay-jel történt fizetést felsorol, függetlenül attól, hogy melyik eszközödön fizettél.

korrigálom, én tudtam rosszul – külön kezeli. azonos felületen a SmartBank appban lehet látni. köszi a kiegészítést, @hellopeti és @Czo!

Köszi, ez logikusnak tűnik.
Neked sikerült az órához és a telefonhoz IS hozzárendelni ugyanazt a kártyát?

Jó volna, ha az ember el tudná dönteni, hogy érdemes a VISA-t cseréltetni MasterCard-ra, vagy a közeljövőben megoldódnak a kompatibilitási gondok vele…

Miért mi szól a VISA mellett?

Semmi nem szól, 10 év mastercard használat után ilyet kaptam miután lejárt.

Nekem Monese kártyám kivette újrainditás után a Walletból és nem engedi visszarakni Apple Payhez…

Walletban hozzáadtam reggel, majd később a Watch appban aktiváltam, így működik mindkettő.

A Monese kártyámat én sem tudom visszatenni :unamused::rage: irtam a supportnak és eddig semmi válasz.