Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

@ Nem_Tom: Hát sajnos már ezt is próbáltam. Továbbra is ugyanaz a hiba. iOS-t is újratettem, már mindent gyári beállításokba visszatettem. Már olyat is próbáltam, hogy új készülékként állítottam be, de úgy is ezt a hibaüzenetet kapom. Az órához bezzeg rögtön megy… Amit még észrevettem, hogy amikor órához Smart Bankból adom hozzá, a hozzáadás előtti utolsó pillanatban felugrik egy ablak ilyen adatvédelmi dolgok elfogadásáról. Miután ezt elfogadom, már rajta is van az órán. Na ugyanezt nem csinálja meg a telefonra és aztán küldi is a hibaüzenetet…

Megint megy az általánosítás, hogy az apple szoftverei így meg úgy! Nálam meg akkor miért is jelent meg ott ahol addig nem volt a settings-ben? Szóval a hiba ott figyel nálad és nem általánosan rossz.
Szintén SE-t használ a párom, éppen ezért is néztem rá mert nem volt ott valóban mielőtt aktív nem lett a szolgáltatás.

és nem a SmartBank appban, hanem a Walletban is megpróbáltad már hozzáadni?

Persze. Fotózva is, meg manuálisan is. Meg Simple appból is…

akkor kövesd a hibaüzenet utasításait, és vedd fel a kapcsolatot az OTP-vel, illetve esetleg az Apple Supporttal (bár ők valószínűleg szintén az OTP-hez fognak irányítani).

Ez is megtörtént. Semmit nem tudtak rá mondani, csak annyit, hogy próbálkozzak…

akkor ezt tudod tenni, mást nem igazán.

Elég sok problémád volt (vélt vagy valós) az órával korábban, ami csak neked volt…
Igazán megérthetnél másokat…

1 kedvelés

Ohh, sorry, figyelmetlen voltam.

Arra tudtok valami megoldást hogy a telefon wallet appjában is megjelenjenek a watchon tortent vasarlasok? Kicsit zavaro hogy kulon bele kell menni a watch appba emiatt.

Nincs ra megoldas.

Az órával olyan problémáim voltak és vannak amik mindenkinél megvannak, csak nem használják arra amire én és ezért náluk ez nem jelentős. Amugy azok hiányosságok és nem is hasonlóak a fentihez, nekem azok 1xűen hiányoznak a watch kelléktárából és nem értem miért tudják másikak szintén iphone-nal. Annyira vélt a dolog, hogy hívd bármely voip appon keresztül a számodat és az órád csak a hívás sikertelenségét fogja a tudtodra adni. Persze akad erre kivétel aminek az árán a következő 10 évben simán megvehetném az új iphone-okat és az új órákat , na meg pár MAC-et is, stb, azzal a rendszerrel működne, de nem vágyom rá annyira. :grinning:

Amúgy USA-ra állítva a régiót az OTP-s kártya hozzá adása után használni tudtam az Apple Cash-t is.

A regisztracios folyamat kozben keri az SSNt, ezen nem tudsz atlendulni.

Egyelore ennyit valaszolt a FB-on:
“Szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesztjük. Már tervezzük, vizsgáljuk ennek a gyors és egyszerű fizetési módnak a jövőbeli bevezetését is. Üdvözlettel, UniCredit Bank”
ha meg csak most tervezik, vizsgaljak, az nem tul biztato :slightly_frowning_face:

A Budapest Banknál 2020. januárra tervezik az Apple Pay bevezetését:

Egyedi képes OTP MC kártyánál a Walletba is egyedi képet tölt le?

ez jó kérdés, ha az OTP rendszere adja át a kártya képét, és nem csak az alapértelmezett kártyák képe van a rendszerben, akkor igen. de ha hozzáadod, kiderül. :slight_smile:

UPDATE: nálam lehet a hiba, korai kijelentés volt.

Nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem csalódás. Tesco, Starbucks, Costa, kisebb boltok sima ügy, de Aldi, Spar, DM üzletekben a terminál nem fogadta el (BP XIX többnyire)… Mindig legyen készenlétben a tárca különben néznek rád a hosszú sorban hogy te mit szórakozol…

Kétlem hogy a nagyobb üzletláncokba cserélnék a terminálokat az Apple Pay miatt mostanában.

Több mint 1 éve használom az Apple Pay-t, és max az elején volt vele 1x 1x gond. A terminálokat nem kell cserélni mivel ha a PayPasst támogatja, akkor az Apple Pay-t is.
Nagyonmax egy szoftverfrissítést merek elképzelni nekik…