Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Arról van valami hír, hogy a Revolut mikor lesz ApplePay kompatibilis?

Nem tudhatjuk az otp-nek mit ért az meg, hogy kizárólagosak legyenek egy ideig.

Kiemelték a sajtótájékozatón, hogy nem azok.

kiemelték utólag, hogy de, mégis azok. :wink:

Megjöttek az első könyvelt tranzakciók a SmartBankban és minden Apple Pay-es tételnél a fizetési hely neve után ott van, hogy -APPLE.

Pont most akartam írni, hogy nem látom a tételek között. Ami még ezen kívül egy kicsit kényelmetlen, hogy a Watch vásárlásokat csak a watch wallet alkalmazásában látom (az iPhone-on csak az iPhone-osokat), a feleségem vásárlásait (apple pay, de társkártyával regisztrálva) pedig egyiken sem. Valahogy jó lenne összefésülni, de ez legyen a legnagyobb problémánk :blush:

Ez esetleg valahol olvasható? :wink:

Na most igen vagy nem?

A HWSW kérdésére Csányi továbbá elárulta, hogy az OTP és az Apple között nincs exkluzív szerződés, vagyis csak a konkurens bankok tempóján múlik, meddig őrizheti meg az OTP kizárólagos státuszát.

külön felhívott minket a PR ügynökség a sajtótájékoztató után, hogy javítsuk ki a cikkben, hogy hiába ez hangzott el a sajtótájékoztatón, hogy nincs exkluzivitás, mégis van.

1 kedvelés

Akinek multipontos OTP-s bankkártyája van és gyűjti a pontokat az inkább kártyával fizessen, mert apple pay fizetésnél nem írja fel a pontokat.

2 kedvelés

Igen, csodálkoztam is, hogy nem maszatoltak!

Én tegnap ezt a választ kaptam a CIB Ügyfélszolgálattól:

Tisztelt… !

Köszönjük, hogy megkeresett minket az Apple Pay szolgáltatással kapcsolatban.

Tájékoztatni szeretnénk, hogy Bankunk mindent elkövet azért, hogy ügyfeleink mielőbb regisztrálhassanak a CIB Bank által kibocsátott bankkártyáikkal az Apple Pay szolgáltatásra.
Ez legkorábban az idei év második felében várható.

Üdvözlettel,

CIB24 Ügyfélszolgálat / CIB24 Customer Service

Kedden voltam bent az OTP-ben, kérni mastercard kártyát. Ma jött az SMS hogy postára adták a kártyám. A mai naptól már a SmartBankban is látszik a kártyám, így úgy regisztrálhattam a SmartBankon keresztül az Apple Pay-be, hogy még nincs is nálam. (Y)

Dettó ugyanez volt nálam is, annyi különbséggel, hogy tegnap este ránéztem a smartbank alkalmazásra látszik-e már a kártyám és már akkor is ott volt. Viszont én is ma reggel regisztráltam csak be a Walletbe, minden probléma nélkül.

1 kedvelés

Kis infó a Raiffeiseneseknek.

1 kedvelés

Szintén.

K&H ügyfelek irány bankot váltani ha szeretnétek használni az Apple Pay-t! Írtam nekik válaszoltak is. Egy szokásos marketing dumával hogy figyelik a piacot stb. , és hogy kb. 2019 negyedik negyedévében lehetséges hogy elindítják a szolgáltatást. Az egész válaszlevél tartalmából 35-40% esélyt látok arra hogy ebből a negyedik negyedévből lesz is valami.

2 kedvelés

Vagy csak nem adhatnak róla infót és ezért ködösítenek. Sosem lehet tudni az apple-vel kapcsolatban, hogy mit hoz a jövő. nézzük csak mikor az EKG-ről voltak mindenféle híre és 1xcsak aktiválták sok helyen mégis.

Valaki már próbálta itthon az Apple Payt?
Mert nekem nem működik, Otp-és kártyát regisztráltam, megjött a visszaigazolás is de nem működik. Beszéltem az OTP-vel az ő részükröl minden rendbe van, de igy sem működik.
Esetleg valakinek van már tapasztalata.