Mindent az Apple Pay-ről – avagy hogyan használd Magyarországon?

Vannak varosok, ahol NFC alapu tomegkozlekedes van (pl. a Metrocardot valto uj rendszer New Yorkban, vagy pl a GoCard Brisbaneben vagy az Opal Sydneyben) es ezt az Apple tamogatja, akkor kivalaszthatod, hogy melyik bankkartyad legyen az ehhez hasznalt kartya. Ekkor, az oldalso gombok megnyomasa nelkul, tehat csak az orat odatartva tudsz utazasi lehetoseget vasarolni/igenybe venni.

Nagyon köszönöm a gyors választ!

Majd az 59-es villamoson odatartom a telefonomat a kaller elé, hátha NFC kompatibilis :rofl::+1:t2:

Mac-en hogyan lehet hozzáadni a Simple kártyát? Kéri a biztonsági kódot, de azt még nem sikerült megtalálnom. iPhone-on sikerült gond nélkül.

Megjelent Revolut app 6.0-s verziója, és nálam újra megy Apple Pay!

Mindenkit kérek, hogy az új cikk alá kommenteljen, ha a Revolut-ról van szó: Magyarországon is elérhetővé vált a Revolutnál az Apple Pay!

Ide is bedobom akkor hogy a Monesenál is megy tegnap éjszaka óta :slight_smile:
Hétvégi fizetésre külföldön kifejezetten jó, mert nincs + díja a váltásnak és szintúgy ingyenes :slight_smile:
Szívesen dobok több infót annak akit érdekel, csak írjon privátban.

Nekem volt, de aztán beszántottam mert semmivel sem ad többet, mint a Revolut szerintem. Főleg, hogy a Revolut már forinttal is tölthető.

csak eur es gbp szamla van.

Hétvégi váltáson kívül nincs semmi jó benne, ez igaz, én is csak akkor használom, de így kellemesebb hogy nem kell magamnál tartanom.

1 kedvelés

De ők is interbank rátán váltanak, mint más, és hétvégén sincs pluszköltsége( mint a Revolutnál), pontosan annyira hasznos mint az N26. :smiley: ( kizárólag nyaraláskor, ha nem tudsz előre váltani Revoluton/TransferWiseon adott pénznemet)

Ma a CIB Banknál is elindult az Apple Pay, egyelőre csak Visa kártyával, később menni fog a prémium MasterCardokkal is.

https://www.cib.hu/Maganszemelyek/bankkartyak/applePay.html

1 kedvelés

Sajnos nálam az egyik telefonon (XS) folyamatosan az a hiba az aktiválás végén, hogy jelenleg az  pay nem elérhető. A másik telefonhoz simán hozzá tudtam adni a CIB visa kártyát.

Nem tudom, lehet a CIB-nél egy kártyát csak egy készülékhez lehet hozzáadni? Van egy ilyen a honlapjukon a leírásban:

A CIB Bank által kibocsátott CIB Visa Inspire bankkártya (elektronikus vagy dombornyomott) korábban még nem került digitalizálásra iOS NFC fizetésre képes mobileszközön NFC fizetés céljára.

tuti, hogy több készülékhez is hozzáadhatod, mert például az Apple Watch is már egy második eszköz, és ahhoz is hozzáadható. ezzel szerintem arra gondolhattak, hogy ha már eleve a készüléken van az adott kártya, akkor azt újból nem tudod hozzáadni, tehát nem lehet ott duplán.

1 kedvelés

Este hozzá tudtam adniaz Xs készülékhez is viszont az ktiváló sms nem jött meg valamiért de központilag így már tudták aktiválni, szerintem ez alapján a cib banknál volt valami hiba

Sziasztok! Tud valaki abban segíteni, hogy a Wallet-ben hogyan lehet saját kártyát hozzáadni egy 14 éves gyereknek? A Family megosztásban az én kártyám van regisztrálva és neki nem enged másik kártyát hozzáadni! Előre is köszi

az itt leírtakat ellenőrizd:

Sziasztok,
Curve is elérhetővé tette az Apple Pay-t! App-ból hozzá lehet adni a kártyát a wallethoz! Így bármelyik bank bármelyik kártyájával lehet Apple payt használni! Királyság :).

2 kedvelés

na ja végre van értelme ilyent is csinálni :slightly_smiling_face:
Gondolom csak az után lehet ha megjön a kártya, vagy tévedek?